Nová pracovní lampa Philips EcoPro61 Slim

29. května 2020, 14:03

Nová řada pracovních lamp Philips EcoPro, uvedena na trh před dvěma lety, se rozšiřuje o nový model. EcoPro61 Slim se vyznačuje mj. třemi provozními režimy a velmi dlouhou dobou svícení za atraktivní nákupní cenu.

Nová pracovní lampa Philips EcoPro61 SlimŘada pracovních lamp Philips EcoPro se dosud skládala ze tří modelů s čísly 20, 40 a 50. Nyní se k nim přidává čtvrtá položka – EcoPro61 Slim. Již samotný název prozrazuje optimalizované rozměry pro každodenní fungování – 163 mm na délku a 44 mm a 33 mm, co se týče šířky rukojeti. Možnost naklopení světelného modulu do různých úhlů (až do 270 stupňů), a tím i schopnost rozptylu světla, zvyšují její užitkovou hodnotu.

Stejně jako ostatní pracovní lampy Philips je i EcoPro61 Slim vybavena LED diodami. Tato technologie nejenom poskytuje bílé, neutrální světlo pro lidské oko, ale také umožňuje odstupňovat jeho intenzitu. Nová svítidla lze používat ve třech režimech – v posíleném s hodnotou 500 lumenů, eco s 250 nebo 50 lumenů. Od toho se odvíjí doba nepřerušovaného provozu. V režimu „boost“ je asi dvě a půl hodiny, v úsporném až 20 hodin. Dioda umístěná v horní části rozšiřuje použití lampy o bodové osvětlení v hodnotě 140 lumenů.

Aktuální stav baterie signalizuje dioda na krytu. Úplné nabití baterie s kapacitou 2500 mAh trvá přibližně tři hodiny. Samotný proces byl co nejvíce zjednodušen, aby bylo možné připojení univerzálního kabelu micro USB.

Philips rovněž zajistil pohodlné používání lampy. Rukojeť potažená gumou zabraňuje náhodnému vyklouznutí z ruky. EcoPro61 Slim lze upevnit i pomocí vestavěného magnetu nebo skládacího háčku z nerezové oceli. Navíc je mimořádně lehká, váží pouze 230 gramů.

Samotné pouzdro splňuje ty nejvyšší ochranné parametry pro celou konstrukci za specifických podmínek panujících v dílnách. IP20 znamená stupeň ochrany vnitřku proti prachu, mastnotě a kapalinám a IK07 proti mechanickému poškození, např. pádem na tvrdou podlahu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!