Kabinové filtry v nabídce firmy Valeo

11. listopadu 2020, 11:24

Věděli jste, že nečistoty v ovzduší mohou u některých náchylnějších osob vyvolat problémy s dýchacím ústrojím, podobně jako COVID-19? Pokud si vůz vybavíte kabinovým filtrem Valeo, můžete značně snížit riziko infekce, díky vytvoření silného ochranného štítu proti vnějšímu znečištění, pylu a alergenům.

Nabídka kabinových filtrů Valeo zahrnuje různé řady produktů šitých na míru k řešení problémů a různých potřeb každého řidiče nebo cestujícího ve vozidle.

Řada kabinových filtrů Valeo

Řada kabinových filtrů Valeo

Valeo Essential

Řada Valeo Essential nabízí prvotřídní ochranu prostřednictvím filtru pevných částic, který chrání cestující před prachem, nečistotami a částicemi.

Snadno se instaluje a je vodotěsný. Dokáže ochránit před až 99,99 % znečišťujících látek do velikosti 2,5 µm (mikronu).

Valeo Protect

Řada Valeo Protect na bázi aktivního uhlí zachycuje škodlivé plyny a nepříjemný zápach.

Společnost Valeo doporučuje tuto řadu pro použití všude tam, kde je vysoký provoz. Dokáže filtrovat až 99,99 % škodlivých plynů.

Valeo Protect Max

Řada Valeo Protect Max se zvýšenou ochranou je určena lidem náchylným k alergiím na pyl.

Laboratoře RNSA prokázaly, že jeho účinnost proti evropským alergenům je až 92 %. Tento filtr se skládá z filtru s aktivním uhlím, který poskytuje všechny výhody polyfenolového povlaku. Polyfenoly jsou přírodní sloučeniny vyskytující se v rostlinách, které jsou známé svými příznivými účinky na zdraví.

Věděli jste?

Společnost Valeo nedávno rozšířila svou produktovou řadu vysoce výkonných filtračních médií. Tato řada je založena na čtyřvrstvém textilním filtračním filtru a nabízí až 97% účinnost proti mikročásticím až do 0,5 mikronu.

Nová řada v současné době nabízí položky pro populární vozidla jako jsou Nissan Micra, Qashqai, Leaf, BMW X1, X2, X3, X4 a mnoho dalších.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!