ZEPPELIN ZF nad Českou republikou!

25. srpna 2021, 14:06

Kdysi býval Zeppelin králem nebes, dnes je leteckou ikonou a fascinujícím dopravním prostředkem. A pro ZF má zvláštní význam. Díky Zeppelinu byla společnost ZF v roce 1915 založena za účelem výroby kvalitnějších převodových ústrojí a převodovek pro letadla a motorová vozidla. 

Vzducholoď Zeppelin

ZF je nadále aktivní v oblasti technologických inovací a integrovaných systémů pro automobilový průmysl. Poskytuje řešení pro přední automobilové značky, osobní i užitková vozidla i pro průmysl, a podporuje tak rozvoj mobility nové generace.

Při rozvoji mobility budoucnosti společnost nezapomíná na svoji historii. ZF vyrobila převodovky pro vzducholoď nové generace Zeppelin NT (NT = New Technology), jejíž let budete mít možnost sledovat v září 2021 nad Českou republikou, nebo se jej přímo účastnit, a to díky lístkům, které pro vás v redakci chystáme. Zeppelin NT je jedna z největších aktivních vzducholodí na světě.

Next Generation Mobility. NOW

Od roku 2018 není „Next Generation Mobility“ jen označení pro strategii skupiny ZF – představuje také závazek k realizaci, a to jak pro minulost, tak pro budoucnost. Tímto závazkem technologická společnost naznačuje, že již nyní má mnoho řešení pro udržitelnou mobilitu zítřka, ať již v sériové výrobě, nebo připravených do budoucí výroby.

Až do této chvíle byla mobilita základní lidskou potřebou, která kladla na naše klima velkou zátěž. Proto bylo nutné provést transformaci mobility po celém světě. Pandemie koronaviru dále zrychlila tempo tohoto trendu. Lidé na celém světě nyní očekávají životaschopnou mobilitu, která je elektrická, inteligentní, propojená, udržitelná, bezpečná, autonomní a také cenově dostupná. JZF již nabízí řešení, která tato očekávání splňují.

ZF Zeppelin Tour 2021

ZF-Zeppelin Tour v České republice začne 17. září 2021, kdy přiletí z Polska. V tento den se proletí nad Prahou, Plzní a Kláštercem nad Ohří. Dne 18. září 2021 pak vzducholoď můžete vidět nad Prahou, Jabloncem nad Nisou a Starou Boleslaví.

ZF v České republice je zastoupena v osmi městech – ve Frýdlantu (výroba brzd a řízení), Jablonec nad Nisou (výroba a vývoj brzd), Klášterec nad Ohří (výroba elektronických systémů), Plzeň (výzkum a vývoj, 3D tisk a řešení inteligentní konektivity), Staňkov (výroba náprav pro stavební a zemědělské stroje a převodovky pro elektrické vysokozdvižné vozíky), Stará Boleslav (výroba bezpečnostních pásů, zámků, západek a vývoj a testování prototypů), Žatec (výroba podvozků v plně automatizované montáži dílů) a detašované pracoviště plzeňského vývojového centra ve Zlíně (vývoj softwaru).

Vstupenky na tuto jedinečnou akci – vyhlídkové lety Zeppelinem ZF nad Českou republikou nejsou k dispozici k volnému prodeji, ale můžete je vyhrát v soutěži na rádiu Impuls.

Dráhu letu vzducholodi Zeppelin ZF lze sledovat na FlightRadar24, který ukazuje polohu letadla v reálném čase na mapě. Jednoduše zadejte do aplikace identifikační číslo „DLZNT“ přidělené vzducholodi ZF.

Další informace o Zeppelinu naleznete na zf.com/cz/zeppelin a na Facebooku www.facebook.com/zfgroup.czech.

Soutěž o volné lístky na palubu vzducholodi je ukončena! Vítěze představujeme v tomto článku.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!