DENSO a jeho technická školení

15. října 2021, 10:56

Společnost DENSO doporučuje e-learningovou platformu – denso-technic.com. Tento DENSO technický portál neustále rozšiřuje a vylepšuje výukové kurzy v českém jazyce a zároveň motivuje k jejich využití prostřednictvím soutěže s možností výhry hodnotných cen. Letošní ročník bude uzavřen na konci prosince.

Proč navštívit DENSO technický portál?

  • Komplexní produktové kurzy
  • Možnost získat DENSO certifikát
  • Elektronický katalog DENSO
  • Technické informace
  • Produktové novinky
  • … a mnohem více

Vzhledem k nutnosti neustále si doplňovat technické vědomosti a aktualizovat je, je e-learning jednou z nejpohodlnějších možností, jak získat přístup k technickým materiálům a produktovým školení.

Registrace do školícího portálu, která je zdarma, umožňuje absolvovat online kurzy společně se závěrečným testem na celou řadu produktů. Kdy a jak kurzy absolvujete je čistě na vás podle vašich časových možností. K dispozici jsou aktuálně technické kurzy zapalovacích svíček, startérů, alternátorů a systémů klimatizace. Školení jsou vhodná pro všechny úrovně znalostí a jsou zcela zdarma. DENSO neustále připravuje nové kurzy, což dává stávajícím uživatelům důvod k návratu na web a dozvědět se

Aktuality a informace o nových kurzech můžete sledovat i Facebookovém profilu DENSOtechnic.

Denso odměny

Po absolvování každého kurzu a složení závěrečného testu získáte personalizovaný certifikát od společnosti DENSO. Stále platí, že se můžete zúčastnit soutěže “Ligy opravdových automechaniků” a sbírat tak „DENSO body” za absolvování jednotlivých kurzů a testů. Deseti nejlepším, kteří nashromáždí nejvíce bodů do konce prosince 2021, udělí DENSO hodnotnou odměnu. Ceny jsou opravdu lákavé. Nechybí mezi nimi vynikající sluchátka značky BOSE, nebo funkční a designové oblečení Toyota Gazoo racing. Čím více kurzů tedy absolvujete, tím vyšší máte šanci se umístit mezi TOP 10 nejlepšími automechaniky!

Připojte se k “League of True Mechanics” na adrese: http://www.denso-technic.com/cs.

Soutěž probíhá už jen do 31.12.2021. Tak neváhejte a registrujte se včas.

DENSO Aftermarket tým Česká republika přeje všem příjemnou zábavu při vzdělávání…

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!