MULTITUBE od UFI Filters bude montován do nových vozů Mercedes-Benz

4. listopadu 2021, 11:54

Nabídka společnosti UFI Filters byla rozšířena o nový projekt pro společnost Mercedes-Benz AG. Nová technologie filtrace vzduchu UFI MULTITUBE, navržená a vyráběná společností UFI Filters, má vybavit nový Mercedes Maybach třídy S dvojitým systémem sání vzduchu.

UFI MULTITUBE

Charakteristickým rysem UFI MULTITUBE je jeho modularita. Ve srovnání s tradičními filtry nabízí konstrukce UFI MULTITUBE maximální filtrační výkon – více než 99,5 % – při mnohem menších celkových rozměrech.

Motorový prostor vozidla, ve kterém je umístěn silný motor 610 HP V12, nabízí omezený vertikální prostor pro průchod filtrovaného a čistého vzduchu. Proto společnost UFI Filters navrhla řešení na míru, které se přizpůsobuje specifickým potřebám vozu. Oba airboxy obsahují filtry UFI MULTITUBE, které optimalizují prostor a zaručují lepší dynamiku proudění tekutin.

>UFI MULTITUBE také prošel testem DIN53438 – normou ISO, která určuje stupeň hořlavosti komerčních materiálů; získal nejvyšší možnou klasifikaci F1 – což značí odolnost FormulaUFI.EXTREME vůči plameni.

Výkon UFI MULTITUBE byl také výrazně vyšší než u jiných motorových vzduchových filtrů se stejnou klasifikací F1. Při vystavení otevřenému plameni se UFI MULTITUBE na rozdíl od jiných filtrů s klasifikací F1 neprotrhl.

Author: AnM
Journalist at MotoFocus.cz

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!