Husqvarna Motorcycles oznamuje partnerství s BRISK Tábor

7. února 2022, 14:59

Husqvarna Motorcycles s potěšením oznamuje nové partnerství s předním výrobcem zapalovacích svíček BRISK. Podle nové dohody budou zapalovací svíčky BRISK namontovány do všech strojů Husqvarna Factory Racing soutěžících v mistrovství světa v motokrosu a enduru v roce 2022, přičemž jezdci budou moci těžit z vylepšeného výkonu, který produkty BRISK motocyklům poskytnou.

S bohatou historií ve výrobě zapalovacích svíček sahající až do roku 1935 se BRISK rychle stal klíčovým dodavatelem pro automobilový průmysl. V poslední době se česká značka se sídlem v Táboře také zaměřuje na závodní produkty. Se vstupem do sezóny 2022 BRISK výrazně posílí své globální zapojení do motorsportu tím, že nabídne plnou podporu Husqvarna Factory Racing.

Díky novému technickému partnerství se bude Husqvarna Factory Racing v roce 2022 spoléhat výhradně na zapalovací svíčky BRISK na všech dvoutaktních a čtyřtaktních strojích používaných v mistrovství světa FIM v motokrosu, mistrovství světa FIM SuperEnduro a mistrovství světa FIM Hard Enduro.

Hana Kajnarová – obchodní ředitelka BRISK: „Z partnerství s Husqvarna Factory Racing jsme nadšení. V posledních letech se BRISK soustředil na výrobu řady specializovaných produktů pro motorsport. A když tým vloží důvěru do společnosti BRISK, vnímáme to jako uznání našeho rozsáhlého výzkumu a vývoje. Jménem BRISK bych ráda popřála týmu a jeho jezdcům hodně štěstí v sezóně 2022.“

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!