Webinář Valeo zdarma: Hybridní technologie Valeo – 1. díl od 2. března!

21. února 2022, 15:47

Firma Valeo přikládá velký význam předávání technických informací, a proto kromě tradičních školení organizuje také online webináře, během kterých mechanici získávají cenné informace potřebné pro každodenní práci. Nyní firma opět přichází s dílem live webináře na téma Hybridní technologie Valeo. Bude se konat 2. března 2022 od 8:00.

V posledních několika letech se výrazně zvýšil tlak na snížení emisí CO2, což vyvolává neustálý vývoj pohonných jednotek po celé planetě. Společnost Valeo vyvíjí řešení pro zvládnutí cílů výrobců automobilů. Od StARS (2003) po ReSTART (2010), i-StARS (2010), i-StARS 2. generace (2011), i-StARS 3. generace (2017) a další generace a budoucí elektrické jednotky s napětím  48 V.

V prvním díle této série webinářů se bude firma Valeo zabývat základními informacemi o vývoji, který začal už před mnoha lety a povede přes hybridizaci až k plné elektrifikaci vozidel.

Chcete nahlédnout do historie a dozvědět i něco o tom, co nás v blízké budoucnosti čeká?  Neváhejte, připojte se k prvnímu dílu webináře a vše se dozvíte.

Více o první části webináře o hybridních technologiích Valeo se dozvíte v tomto odkaze.

  • datum konání: ve středu 2. března 2022
  • čas: 08:00
  • doba trvání: 30 minut

Kromě těchto školení jsou v češtině k dispozici také další webináře. Webináře Valeo jsou neomezeně zdarma k dispozici 24/7. Jak takové webináře vznikají se můžete podívat v následujícím videu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!