Valeo ocenily tři významné nákupní skupiny z mezinárodního aftermarketu

29. května 2023, 8:59

Společnost Valeo nedávno získala ocenění od tří významných mezinárodních nákupních skupin působících na aftermarketu. Týmy Valeo Service, dceřiné společnosti Valeo pro aftermarket, se snaží být důvěryhodnými a stabilními nositeli přidané hodnoty a poskytovat svým partnerům po celém světě zkušenosti ze spolupráce označované jako „Premium Experience“.

Tyto úžasné výsledky potvrzují správnost strategie společnosti a jsou uznáním pevných, důvěryhodných a udržitelných vztahů, které společnost Valeo vybudovala s významnými hráči na aftermarketu.

NEXUS, AD International a TEMOT oceňují společnost Valeo

Společnost Valeo získala na mezinárodním obchodním fóru Nexus konaném ve dnech 21. – 23. března 2023 v kanadském Montrealu ocenění Dodavatel roku jako uznání jejího závazku a schopnosti reagovat na potřeby členů komunity Nexus. Společnost Nexus vyzdvihla působivý kolektivní obchodní výkon v roce 2022 a schopnost týmů společnosti Valeo podporovat komunitní iniciativy skupiny od jejího založení před devíti lety. Společnost Valeo je zakládajícím partnerem Nexus Academy, aktivním členem projektu Talented for AA a byla také jedním z prvních dodavatelů, kteří se podíleli na organizaci Dne klimatu.

Ocenění pro firmu Valeo

Na akci ADI SUMMIT 2023, která se konala 3. a 4. května 2023 v italském Comu, udělila společnost AutoDistribution International (ADI) společnosti Valeo ocenění „Dodavatel roku“. ADI ocenila dlouhodobou spolupráci mezi týmy společnosti Valeo a členy sítě ADI, jakož i s GrupEina, evropskou školící a technickou „horkou linkou“ ADI.

Ocenění pro firmu Valeo

Na summitu v Madridu 10. května udělil TEMOT společnosti Valeo cenu „Zvláštní uznání“. Vzhledem k tomu, že společnost Valeo oslaví v roce 2023 100. výročí svého založení, rozhodl se TEMOT ocenit dlouholetý přínos skupiny pro aftermarket.

Ocenění pro firmu Valeo

Eric Schuler, prezident společnosti Valeo Service, vysvětluje: „Ve společnosti Valeo Service je spokojenost zákazníků naším hlavním cílem a hnací silou snažení našich týmů. Jsme odhodláni podporovat naše zákazníky na aftermarketu. Jsme hrdí na to, že jsme získali ocenění od tří klíčových hráčů na nezávislém trhu s náhradními díly, a těšíme se na další prohlubování našich dlouholetých a přátelských vztahů se všemi z nich.“

Společnost Valeo Service je uznávaným specialistou na aftermarket, který poskytuje služby jak výrobcům automobilů v oblasti dodávek originálních dílů, tak nezávislému trhu s náhradními díly a příslušenstvím pro osobní a užitková vozidla. S celosvětovou působností a napříč všemi prodejními kanály aftermarketu poskytuje společnost Valeo Service také digitální řešení, technickou pomoc, pokročilá školení a také prodejní a marketingovou podporu prodejcům automobilů, distributorům dílů i nezávislým autoservisům po celém světě.

Kromě toho je společnost Valeo Service hrdá na to, že může podporovat dnešní automobilový průmysl v době transformace mobility tím, že je důvěryhodným technickým poradcem pro opravy a údržbu jakéhokoli vozidla, včetně nových generací elektrických vozidel a vozidel vybavených systémy ADAS. Valeo Service také vyvíjí nová řešení a poprodejní služby pro zvýšení hodnoty vozidel a spokojenosti řidičů.

Obrat společnosti Valeo na aftermarketu dosáhl v roce 2022 výše 2,25 miliardy eur a vzrostl tak o 9 %, a to díky rostoucímu počtu a zvyšujícímu se průměrnému věku vozidel na silnicích a také atraktivnější nabídce, která se rozvíjí mimo jiné zavedením produktů s vysokou přidanou hodnotou pro uživatele (sady pro opravu převodovek).

Kromě uvádění nových produktů na trh nabízí společnost Valeo program technické podpory, který zahrnuje návody k instalaci, živá školení, webové semináře, interaktivní prezentace a videa z bezplatné online technické platformy Valeo Tech@ssist. Ta je k dispozici ve více než osmi jazycích. Více informací naleznete na stránkách Valeo.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!