DENSO rozšiřuje svou řadu PowerEdge o kompresory klimatizace

14. září 2023, 13:19

Společnost DENSO Aftermarket vytvořila značku PowerEdge, aby uspokojila poptávku zákazníků, kteří hledají vysoce kvalitní náhradní díly za dobrou cenu. Nyní rozšířila sortiment o produkty tepelného managementu zavedením kompresorů klimatizace (AC).

PowerEdge není součástí běžného sortimentu DENSO, ale byl navržen tak, aby podpořil distributory a servisy, pomohl jim zaplnit mezery v jejich stávajícím sortimentu a umožnil jim poskytnout konkurenceschopné řešení zákazníkům, kteří hledají cenově výhodnou alternativu.

PowerEdge Denso

Řada PowerEdge byla vyvinuta v souladu s náročnými konstrukčními standardy a komponenty a splňuje požadavky rostoucí potřeby vysoce kvalitních produktů střední cenové kategorie. Rozšířením působnosti značky o další skupinu výrobků, spolu se stěrači, nyní sortiment zahrnuje i kompresory klimatizace.

Společnost DENSO je předním světovým specialistou na originální vybavení v oblasti klimatizací, což znamená, že tato řada kompresorů je podpořena odbornými znalostmi, které mohou zajistit kvalitní alternativu pro vozidla v druhé polovině jejich životnosti.

Kompresory PowerEdge, které využívají rozsáhlé zkušenosti společnosti DENSO s vývojem klimatizačních systémů, nabízejí ideální kombinaci odolnosti, výkonu a ceny, jsou vyráběny z kvalitních komponentů a materiálů a jsou testovány podle přísných výkonnostních norem. Navíc jsou vždy předem naplněny olejem správné specifikace a množství, takže poskytují autoservisům jistotu při montáži.

PowerEdge Denso

Zpočátku bude řada kompresorů PowerEdge sestávat z 31 položek, ale během následujících 12 měsíců se plánuje její rychlé rozšíření. Je výhodné, že nabídka zahrnuje vedle mnoha aplikací pro osobní automobily také vybrané kompresory pro nákladní vozy, což dále zvyšuje její atraktivitu jako praktického řešení pro starší vozový park.

Mezi vyhledávané vozy, pro které je řada PowerEdge určena, patří například Opel Astra a Corsa, různé modely koncernu PSA jako 206, 307, C3, Berlingo a Partner, stejně jako četné modely VAG jako Golf, Passat, Polo, A3, Leon a Octavia.

Kromě kvalitního designu a výroby je tato řada prezentována v robustním balení, obsahuje komplexní návod k montáži a je podporována speciálním webovým katalogem PowerEdge a také prostřednictvím TecDocu. Výhodou je také kompletní nabídka služeb DENSO, zahrnující objednávání, dodávku, logistiku a zákaznický servis.

Další informace o produktech PowerEdge naleznete na adrese https://poweredgeproducts.eu/cz.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!