Brembo uvádí na trh sadu Greenance: Nízké emise a snížené náklady pro lehká užitková vozidla

10. října 2023, 8:02

Firma Brembo uvádí na trh novou sadu Brembo Beyond Greenance, ekologické brzdové řešení, které je v současné době speciálně vyvinuto pro lehká užitková vozidla. Sada orientovaná na budoucnost nabízí ekologičtější řešení pro lehká užitková vozidla, protože snižuje emise pevných částic o více než 80 % a zároveň má až třikrát delší životnost než ekvivalentní produkt na aftermarketu. Výsledkem jsou nižší celkové náklady, které klesají v průměru o 15 %, v kombinaci se špičkovým brzdným výkonem.

Brembo Greenance

Sada Brembo Greenance, jejíž název vznikl spojením slov „GREEN“ a „PERFORMANCE“, je řešením, které zohledňuje požadavky na nízký dopad na životní prostředí. Odpovídá očekáváním zákazníků i ekologickému povědomí a přispívá k udržitelnému a ekologičtějšímu světu, aniž by to bylo na úkor špičkového brzdného výkonu, který se od produktů Brembo očekává.

Sada Greenance Kit kombinuje výkon a trvanlivost, která zajišťuje mnohem nižší dopad na životní prostředí při brzdění a výrazné snížení emisí pevných částic: -83 % v PM101 a -80 % v PM2,5.

Toto řešení zaručuje prodloužení kilometrového nájezdu a výrazné zlepšení celkových nákladů na vlastnictví vozidel v průměru o 15 %. Zajišťuje zvýšenou životnost brzdových kotoučů a ztrojnásobuje jejich předpokládanou životnost. To vede k relevantním úsporám nákladů po celou dobu životnosti vozidla, které jsou pro profesionály na dlouhé vzdálenosti a řidiče lehkých užitkových vozidel a vozových parků nejvyšší prioritou.

Sada Greenance obsahuje nově vyvinutou řadu inovativních slitinových kotoučů a nově konstruovaných brzdových destiček, které obohacují nabídku společnosti Brembo pro aftermarket. Ta přímo vychází z rozsáhlého dědictví a zkušeností společnosti a z jejího neustálého zaměření na inovace v oblasti motoristických sportů a na trzích originálního vybavení (OE).

Díky bezkonkurenčnímu technologickému know-how společnosti Brembo a neustálému výzkumu a vývoji brzdových technologií nabízí sada Greenance nejudržitelnější řešení bez snížení výkonu. Tyto sady již prošly homologačními testy ECE-R90 i nejpřísnějšími srovnávacími silničními testy, které provedli technici společnosti v souladu s nejpřísnějšími požadavky společnosti Brembo.

Sada Greenance je součástí nové produktové řady Brembo Beyond, což je řada řešení společnosti přizpůsobená tak, aby přinášela inovace a udržitelnost v oblasti náhradních dílů pro všechna vozidla nové mobility.

Sada Greenance Kit, která byla oficiálně představena na loňském veletrhu Automechanika, je nyní na trhu k dispozici pro nejoblíbenější (evropské) modely lehkých užitkových vozidel, jako jsou Citroën Jumper, Fiat Ducato a Talento, Ford Transit, Iveco Daily, Mercedes Vito a Sprinter, Nissan NV 300 a 400, Opel Movano a Vivaro, Peugeot Expert, Renault Master a Traffic a také VW Crafter a Transporter.

Uvedený produkt je již k nalezení v katalozích Bremboparts a TecDoc a bude představen na výstavách Automechanika Dubai, Las Vegas AAPEX a Automechanika Shanghai.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!