SAG: Motokárový závod jako odměna za nákupy BOSCH

K prémiové kvalitě osvědčených náhradních dílů BOSCH mohou zákazníci SAG CZ v srpnu získat i unikátní zážitkovou odměnu v podobě účasti na říjnovém VIP večírku spojeném s atraktivním závodem elektrických motokár. Svými nákupy BOSCH(ských) brzdových dílů, filtrů, svíček, stěračů, startérů a alternátorů nebo dílů palivového systému se totiž zapojí do hry o celkem 40 pozvánek na první ročník závodu SAG BOSCH Cup.

Ten se uskuteční v sobotu 22. října v brněnské aréně CMKarting, přičemž pozvánka na VIP večírek platí pro dvě osoby, a kromě účasti na samotném závodu elektrických motokár s bohatým občerstvení během celého večera zahrnuje i ubytování v hotelu OREA.

Značka BOSCH je největším světovým dodavatelem automobilové techniky a je úzce spjata s vývojem a výrobou dílů všech světových automobilek. V nabídce má cca 50.000 položek náhradních dílů pro automobily a např. výrobní závod v Bambergu chrlí až milión kusů zapalovacích svíček denně. SAG CZ má v ceníku více než 11.000 položek BOSCH dohledatelných v e-shopu Connect.