SAG CZ: Spousta odměn za zářijové nákupy

Pozor!

Akce skončila.

Praktické pomocníky do dílny, na zahradu nebo do kuchyně mohou registrovaní zákazníci firmy SAG CZ získat za své zářijové nákupy náhradních dílů značek ATE, SNR, WALKER, MEYLE a OSRAM. Atraktivní odměny budou rozdávat také k olejům SHELL Helix – připraveny jsou kšiltovky nebo batohy z limitované edice Ferrari/Puma 2022.

ATE

Oblíbená značka ATE ke svým brzdovým dílům prémiové kvality nabízí jako odměnu navíc užitečné dílenské pomocníky pro opravy brzd. Buď speciální přípravek pro snadné a především bezpečné zpětné zatlačení pístků do brzdových třmenů nebo oblíbený ruční tester Ate BFT 320 pro jednoduché, ale přesné měření bodu varu brzdové kapaliny.

SNR

K vysoce kvalitním ložiskům či kladkám SNR v září můžete získat sadu dvou pánví Tefal Ingenio Titanium Fusion o průměru 22 a 28 cm s odnímatelnou rukojetí. A pokud dosáhnete druhé obratové hranice, získáte špičkový víceúčelový kontaktní gril Tefal SuperGrill se čtyřmi pozicemi termostatu, digitálním časovačem a hlavně s velkou pečící plochou.

Walker

Praktické odměny nabízí v září také osvědčená značka výfukových dílů WALKER. Pouze výše dosaženého měsíčního obratu v tomto sortimentu rozhodne, zda vaší odměnou bude menší univerzální sekera Fiskars X7 nebo její výrazně větší štípací sestra Fiskars X27 s celkovou délkou bezmála jeden metr.

Meyle

Na zahradu nebo do dílny se hodí také odměny z akce MEYLE. Za zářijové nákupy kompletního sortimentu této značky bude SAG CZ rozdávat 115 mm úhlovou brusku EXTOL Premium nebo domácí elektrickou řetězovou pilu ke kácení menších stromů Extol Craft 405610.

Osram

Značka Osram podpoří prodeje všech svých autožárovek včetně xenonových výbojek, špičkových LED žárovek nebo prémiových halogenek se zvýšenou svítivostí zajímavými odměnami se svého dalšího sortimentu. Buď v podobě skládací inspekční svítilny Osram LEDinspect® POCKET 200 se třemi světelnými režimy a nebo letošní novinkou, kompaktním aku kompresorem Osram TYREinflate 2000 pro rychlé dofukování pneumatik automobilů či motocyklů a jízdních kol, který může posloužit i jako nouzová svítilna či powerbanka.

Shell

Radost si můžete udělat také nákupy motorových olejů zn. SHELL Helix. Za každých 80l těchto olejů získáte designovou kšiltovku PUMA z limitované edice Ferrari 2022 a za každých 200l těchto olejů můžete mít praktický batoh PUMA ze stejné edice.

Veškeré náhradní díly nejen uvedených akčních značek najdete v e-shopu Connect.