Inovovaná verze multidiagnostiky Launch CRP MOT

18. října 2018, 10:53

Firma mtaplus s.r.o. zabývající se prodejem diagnostických a servisních zařízení nedávno zařadila do nabídky inovovanou verzi multidiagnostiky pro osobní vozidla Launch CRP MOT. Tato multidiagnostika je určena především pro drobné garážové opraváře, žívnostníky nebo menší autoservisy.

Mezi hlavní výhody multidiagnostiky Launch CRP MOT patří poměr cena/výkon, kdy za velmi přijatelnou cenu dostaneme plnohodnotnou multiznačkovou diagnostiku v podobě multidiagnostika Launch CRP MOTtabletu a OBD2 hlavice. Inovací prošel hlavně ruční dotykový tablet, který je výrazně rychlejší a umožňuje pohodlnější práci. Tablet lze využít kromě diagnostiky i na jiné věci jako např. surfování a vyhledávání na internetu, přehrávání videí, zobrazování obrázků a fotek, natáčení videí a pořizování fotografií atd.

Mezi bonusy diagnostiky lze pak zařadit základní servisní funkce jako např. reset a nastavení elektronické ruční brzdy (Brake reset), reset a nastavení výměny oleje (Oil reset), reset a nastavení akumulátoru (Battery reset), odvzdušnění brzdového systému (Bleeding) reset a nastavení systému hlídaní tlaku v pneumatikách (TMPS reset), reset a nastavení regenerace filtru pevných částic (DPF reset) a další.

Mezi další nesporné výhody této multidiagnostiky, které ocení snad všichni uživatelé patří zejména české rozhraní diagnostického software , zdarma aktualizace při zakoupení na 1 rok – rychlá a jednoduchá aktualizace jedním klikem (one-click update), možnost vyhledání Set multidiagnostiky Launch CRP MOTpodrobnějších informací o vyčtené události formou vyhledání odkazů na google. Samozřejmostí je identifikace vozidla, programování řídících jednotek, test akčních členů… Dle individuálních potřeb lze také dokoupit aktualizace na další období.

Kompletní diagnostický set obsahuje vše potřebné: diagnostický tablet s dostatečným výkonem: 4jádrový 1.0 GHz procesor, 1 GB RAM, 16GB interní paměť, 7 palcový displej s rozlišením 1024×600 px, baterie o kapacitě 3450mAh, operační systém Android 6.0, OBD2 multiplexer adaptér pro starší vozidla Mercedes a BMW, a to vše v praktickém plátěném originálním obale.

Více se dozvíte na stránkách firmy mtaplus s.r.o.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!