Nezmeškejte školení SuperVAG OPEN

30. listopadu 2018, 9:48

Již IV. ročník oblíbené diagnostické akce SuperVAG OPEN se uskuteční ve dnech 19.-20.2.2019 v Brně. Čekají vás zajímavé prezentace, workshopy, a hlavně nové informace z oblasti diagnostiky vozů VW, Škoda, Audi a Seat.

Pozvánka na školení SuperVAG OPEN 2019

Program SuperVAG OPEN:

19. 2. 2019 Diagnostika a chiptuning

  • Připravena je řada témat z oblasti problematiky diagnostiky nových modelů 2018 (Karoq, Kodiaq, Octavia III, …). Od základní diagnostiky, přes nastavení světel, kódování až po speciální vychytávky.
  • Akce se bude věnovat také oblasti profesionálního chiptuningu, nejen vozů značek VW, Škoda, Seat nebo Audi. Společně se společností X-tuning se proberou nové trendy, homologaci úprav, pojištění úprav a mnohé další.
  • Pan Libor Fleischhans, diagnostický expert ze společnosti IHR-TECHNIKA vysvětlí problematiku nahrávání logů a multitestů.

20. 2. 2019 Programování klíčů

  • Představí se novinka, kterou zvládá jen pár nástrojů na světe: programování klíčů vozů s MQB platformou (Octavia III, Golf VII, apod.).
  • Přednášející ukáží nejrychlejší řešení programování klíčů na světě. A to bez programátoru transpondéru, s využitím cívky zapalování – Direct Key Programming.
  • Účastníkům se vysvětlí řešení programování klíčů v situaci, kdy nemáme žádný platný klíč.

SuperVAG OPEN se koná tradičně v hotelu Atlantis, Brno-Rozdrojovice. Pro ubytování využijte speciální slevový kód OPEN2019.

Všechny předchozí ročníky byly vyprodané, proto si rezervujte své místo co nejdříve!

Vstupenky lze zakoupit pouze předem. Prodej na místě nebude možný. Cena jednodenní vstupenky je 1.950 Kč/ 78 EUR (ceny jsou uvedeny včetně DPH). Sleva s předplatným SuperVAG 2019 – 20 %.

Vstupenky na školení SuperVAG OPEN 2019 si již můžete rezervovat formulářem ZDE.

Pozvánka na školení SuperVAG OPEN ke stažení ve formátu PDF.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!