Filtry Fram získaly ceny Autokomponent roku a MAK 2018

, 6 prosince 2018, 10:10

Fram® - značka společnosti Sogefi (CIR Group) - získala dvě prestižní ocenění: Autokomponent roku 2018 a MAK 2018. Těmito oceněními je potvrzena kvalita výrobků značky Fram.

Filtry Fram získaly ceny Autokomponent roku a MAK 2018

Soutěž Autokomponent roku 2018 spočívala ve srovnání ukazatelů a řady charakteristik, podle nichž Vědecká rada hodnotila produkty výrobců. Testy byly provedeny ve zkušebních laboratořích FSUE "NAMI" výzkumného ústavu "Avtoelektronika", CJSC Avtopribor.

V letošním roce testovali několik filtrů benzínových paliv od různých výrobců. V těchto testech vykázal Fram nejlepší výsledky. Díky získanému ocenění je firma Sogefi uznávána jako nejvýkonnější výrobce palivových filtrů na ruském trhu s náhradními díly.

Ocenění World Automotive Components Award - MAK 2018 - je dávána významnými odborníky a techniky automobilového průmyslu. Dle jejich názoru byly filtry Fram® jmenovány jako nejlepší filtry roku 2018. Soutěž začala v červnu 2018. Spotřebitelé hlasovali pro svou oblíbenou značku v několika kategoriích, jako jsou například filtry, zapalovací svíčky, spojky apod.

Komentáře

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!