Nově v síti Elit náhradní díly na české přívěsné vozíky Agados

5. srpna 2019, 13:45

V prodejní síti Elit a na eCatu najdete širokou nabídku náhradních dílů na přívěsné vozíky značky Agados, a to včetně náhradních dílů na starší modely, které se stále pohybují na našich silnicích.

Česká firma Agados s.r.o. je jedním z největších výrobců přívěsů v kategorii O1 a O2 v České republice i v Evropě.

Nově v síti Elit náhradní díly Agados

Společnost Agados nabízí široký výběr náhradních dílů, které se vyznačují perfektním řemeslným zpracováním, odolností, vysokou kvalitou a dlouhou životností. Při výrobě jsou používány pouze nejlepší materiály. Všechny kovové části jsou zinkovány a díky tomu jsou ochráněny proti korozi. Povrch hliníkových profilů je ošetřen eloxováním, které chrání povrch především proti povětrnostním vlivům. Jednotlivé komponenty jsou dodávány od prověřených značek, jako je Al-ko Kober, Knott, Jokon nebo Winterhoff.

V nabídce ELITu najdete více než 200 náhradních dílů a příslušenství jak na současně vyráběné, tak na starší druhy přívěsných vozíků. Do nabídky zařadili položky, které patří k nejpoptávanějším, jako jsou blatníky a zástěrky, díly pro elektroinstalaci, nájezdové brzdy, díly náprav a především osvětlení a odrazky.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!