Nově v sortimentu firmy ELIT naleznete převodovková lanka B-CAR

21. srpna 2019, 14:07

Firma B-CAR, specialista na převodovková lanka, nabízí své produkty ve více než 35 zemích po celém světě. Hlavním cílem této španělské společnosti se sídlem v Barceloně je mít nejširší nabídku převodovkových lanek na trhu. Nově je najdete také v nabídce Elit.

převodová lanka B-CAR u ELITU

Společnost B CAR pokračuje v rozšiřování své nabídky a již překročila hranici 1.000 položek ve svém portfoliu. Díky tomu se řadí mezi světovou špičku v rozmanitosti nabídky převodovkových lanek a pokrývá naprostou většinu běžných osobních i užitkových vozidel.

Necelá polovina (48 %) z portfolia je v kvalitě originálních dílů a v nabídce jsou i položky, které nikdo jiný na trhu nenabízí. Stávající nabídka dílů, především pro evropské vozy, je neustále doplňována o nové díly a k červnu 2019 naleznete nabídku na 28 značek automobilů. kompletní nabídku Elit pro osobní vozy tvoří 672 dílů.

Součástí portfolia B CAR jsou také díly pro lehká užitková a nákladní vozidla značek Volvo, MAN a další. Aktuální nabídku Elit tvoří 333 dílů.

Převodovkové kabely B CAR jsou na rozdíl od běžných řídících lanek, jako jsou spojková, brzdová a lanka plynu, vyvinuta na základě nejmodernější technologie zvané „PuSH-Pull“, díky níž se lanovody neprotahují a neztrácení tak sílu v převodovce.

Značka nabízí dva druhy lanek – jednoduché a dvojité. Dvojité lanka jsou složené z lanka, které ovlivňuje pohyb vpřed a vzad a z lanka, které ovládá pohyb řadící páky ze strany na stranu. k nejčastějšímu poškození lanek dochází velmi hrubým používáním.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!