K MOTORSHOP: Aktualizovaná nabídka AGR ventilů

28. září 2020, 9:10

AGR ventil hraje důležitou roli ve snižování emisí automobilů. Diagnostika často odhalí závadu v tomto systému, v případě poškození či znečištění ventilu je tento nutno vyměnit za nový.

AGR ventil od ET Engineteam

Přes AGR proudí výfukové spaliny, které mohou zapříčinit usazení mastných karbonových částic a tím znemožní správnou funkci ventilu. Vady se můžou projevit například kolísání volnoběhu, při prudké akceleraci motor škube, padání softwaru do nouzového režimu nebo vyšší kouřivost. Nedoporučujeme AGR ventil čistit, ale vyměnit za nový.

AGR ventilů je již v sortimentu ET Engineteam celá řada. AGR ventil tu s námi je už od emisní normy EURO 3. Má za úkol recirkulovat spaliny v motoru a nasát je zpět do sacího potrubí a tím snižovat množství emisí oxidu dusíku. Aktuálně doplnil nabídku AGR ventil pro automobily OPEL SIGNUM, VECTRA B, ASTRA G Kombi, OMEGA B, ZAFIRA s oblíbeným motorem 2,2 DTI od roku 2000. Označení motoru X 22 DTH / Y 20 DTH / Y 22 DTH / Y 22 DTR.  Pro tyto motory je určen AGR ventil ED0053.

Kompletní informace o sortimentu na stránkách K MOTORSHOP. O problémech s AGR ventily se více dozvíte v článku Závady spojené se zpětným vedením spalin.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!