Společnost LKQ Europe prezentuje nové logo a branding

3. června 2022, 11:10

Společnost LKQ Europe představila nové logo a branding, které odrážejí její pozici globálního a inovativního lídra na evropském trhu s náhradními díly pro automobilový průmysl. Nový branding má umožnit v rámci skupiny sblížit mateřskou společnost LKQ Corporation s jejími pobočkami po celém světě. Má ambici přilákat firmě další zákazníky a odrážet rozmanitost a integritu LKQ a jejích zaměstnanců.

Nové logo LKQ

V rámci pokračující expanze, integrace a transformace vytvořila společnost LKQ nový firemní branding a identitu, která má podpořit budování jednotné firemní kultury napříč evropským trhem, kde působí.

V roce 2011 vstoupila společnost LKQ na evropský trh akvizicí Euro Car Parts ve Spojeném království. Od té doby získala LKQ přes 80 společností ve více než 20 evropských zemích.

Svou novou firemní identitu bude společnost implementovat v následujících měsících.

„Abychom si i nadále udrželi svou pozici lídra na trhu s náhradními díly pro automobilový průmysl, považujeme za nezbytné rozvíjet a investovat do našeho firemního designu a reputace. Chceme budovat silnou a inspirativní globální značku, která bude odrážet nejen historii LKQ, ale také naše budoucí obchodní modely přinášející přidanou hodnotu pro zákazníky v celé Evropě,“ říká Arnd Franz, generální ředitel LKQ Europe. „Dobrá pověst je také klíčem k přilákání těch nejlepších talentů na trhu. Budování silné značky nám pomůže vytvořit pozitivní mínění i reputaci moderní progresivní firmy a žádaného zaměstnavatele.“

LKQ Corporation byla založena v roce 1998 a od té doby se nepřestala posouvat vpřed, přičemž se snaží hledat kreativní řešení a přizpůsobovat se neustále se měnícímu konkurenčnímu prostředí.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!