Velká soutěž o 3 automobily od J+M autodíly má vítěze

11. října 2022, 14:46

Jak jistě mohli čtenáři po celé léto registrovat, firma J+M autodíly pořádala ve spolupráci s dodavateli VALEO, SKF a FEBI BILSTEIN velkou soutěž o automobily k bezplatnému užívání pro 3 výherce po dobu dvou let. Tři letní měsíce soutěžní části utekly jako voda a 30. září se definitivně uzavřela výsledková listina.

Pokud soutěžící chtěli vyhrát jeden ze tří automobilů, museli dosáhnout co největšího obratu za nákup zboží výrobců VALEO, SKF nebo FEBI BILSTEIN. Výhry byly lákavé – firma VALEO se podílela na poskytnutí vozu ŠKODA KAROQ Style, od dodavatele SKF byla k dispozici ŠKODA OCTAVIA ve výbavě Ambition a od firmy FEBI BILSTEIN pak ŠKODA KAMIQ, opět ve výbavě Style.

Po sečtení výsledků má J+M autodíly 3 výherce, kteří se mohou těšit na svezení v jednom z výše uvedených vozů. ŠKODU KAROQ získává firma AUTOKOUDIS s.r.o., ŠKODU OCTAVIA pan Miroslav Zaplatílek a firma JELINEK GROUP s.r.o. se může těšit na ŠKODU KAMIQ.

Společnost J+M autodíly děkuje všem zákazníkům, kteří se zapojili do soutěže, spolu s partnery akce gratuluje všem výhercům a přeje šťastně ujeté kilometry!

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!