Jak na dezinfekci interiéru vozidla?

27. dubna 2020, 10:45

V této nelehké době bychom mimo nošení roušek a důkladného umývání rukou neměli zapomínat ani na čištění předmětů, se kterými denně přicházíme do kontaktu. Kromě mobilního telefonu, klíčů, či peněženky je takovým předmětem i auto.

Dezinfekce interiéru vozidla

Zde je pár tipů a rad, jak se účinně postarat o dezinfekci interiéru vozidla, tak, abyste chránili zdraví nejen svoje, ale i ostatních.

Základní a nejdůležitější dezinfekci interiéru si můžete udělat sami

Stačí mít standardní tekutou dezinfekci na bázi alkoholu. Naneste dezinfekci na hadřík a potřete všechny části interiéru, kterých se dotýkáte vy, jako řidič, rukama. Potom, co odhodíte znečištěnou utěrku do koše, si opravdu důkladně umyjte a případně vydezinfikujte vaše ruce.

Ozón je nejdokonalejším dezinfekčním činidlem

Neexistují žádné viry, bakterie ani plísně, které by mu odolaly. Po aplikaci ozón nezanechává žádné stopy a nezpůsobuje žádné alergické nebo dýchací problémy, které můžou vytvářet chemické dezinfekční prostředky. Má vysokou účinnost, dostane se na místa, kde běžné sprejové dezinfekce nemají šanci. Navíc je schopný odstranit i těžko identifikovatelné zdroje zápachu, např. po cigaretách.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!