febi

febi

febi

Solutions Made in Germany! Febi bylo, je a bude číslo 1 na trhu s náhradními díly – aftermarketu. Od samotného zavedení se jedná o mezinárodně uznávanou značku výrobků a služeb. Vysoký standard kvality se odráží ve výrobě precizních náhradních dílů.

Značka se specializuje na díly řízení a odpružení, gumokovové a motorové díly, jak v oblasti osobních vozidel, tak i užitkových. Jako významný partner prodejců a servisů, febi klade velký důraz na kvalitu produktů a služeb. Aktuální trendy a vývoj jsou pravidelně sledovány, takže zákazníci febi jsou vždy o krok napřed.

Celková nabídka zahrnuje více než 40.000 náhradních dílů pro všechny typy osobních a užitkových vozidel. Přísné standardy kvality jsou aplikovány na všechny náhradní díly a služby s nimi spojené. Z tohoto důvodu u febi najdete pouze produkty v OE kvalitě.

Články o společnosti:

Jak správně vybrat šrouby na uchycení kol

Bezpečnost v silničním provozu je podmíněna technickým stavem vozidla, který je závislý na provozuschopnosti náhradních dílů a celých systémů. Důležitým faktorem při výběru nových náhradních dílů je jejich konstrukční specifikace a metodika montáže. Konstrukční specifikace často vylučuje použití některých dílů, i když byly přesně určeny podle značky, modelu, roku výroby a verze motoru vozidla.

Absorbent MultiPLUS v nabídce febi

Novinkou v sortimentu značky febi je absorpční prostředek MultiPLUS. Je to řešení pro všechny typy podniků, které pracují s kapalinami – samozřejmě také pro autoservisy.

Ztráta komunikace

Mnoho řídicích jednotek sdílí informace poskytované snímači zabudovanými do infrastruktury vozidla a poskytuje tak důležitou zpětnou vazbu, která ovlivňuje emise, výkon, komfort, aktivní a pasivní bezpečnost vozidla a mnoho dalšího. Při výměně baterie vozidla může být nutné resetovat některé snímače a akční členy. Běžná komfortní výbava, jako je rádio, hodiny a jednodotykové nastavení oken, je […]

Jeep Grand Cherokee: Výměna ložiska zadního kola

O vozidle Jeep Grand Cherokee model WK se traduje, že má dobrou průchodnost terénem a vynikající tažnou kapacitu; mnoho majitelů pak k tomuto účelu svá vozidla používá. Tento článek pojednává o vozidle, které mělo najelo přes 321.000 km (200.000 mil). Majitel si stěžoval, že za jízdy bylo slyšet hučení, které se zvyšovalo při zatížení a […]

Stabilizátor – podceňovaná součástka

Stabilizační tyč je součástí zavěšení a spojuje zavěšení kol na nápravě s karoserií. Mnoho automobilů je vybaveno stabilizační tyčí na přední nápravě a některé také na zadní nápravě. Stabilizační tyče se instalují do osobních automobilů již mnoho desetiletí a do současnosti zůstaly prakticky beze změny. I když to konstrukčně není složitá součástka, může její poškození […]

Více