febi

febi

febi

Solutions Made in Germany! Febi bylo, je a bude číslo 1 na trhu s náhradními díly – aftermarketu. Od samotného zavedení se jedná o mezinárodně uznávanou značku výrobků a služeb. Vysoký standard kvality se odráží ve výrobě precizních náhradních dílů.

Značka se specializuje na díly řízení a odpružení, gumokovové a motorové díly, jak v oblasti osobních vozidel, tak i užitkových. Jako významný partner prodejců a servisů, febi klade velký důraz na kvalitu produktů a služeb. Aktuální trendy a vývoj jsou pravidelně sledovány, takže zákazníci febi jsou vždy o krok napřed.

Celková nabídka zahrnuje více než 40.000 náhradních dílů pro všechny typy osobních a užitkových vozidel. Přísné standardy kvality jsou aplikovány na všechny náhradní díly a služby s nimi spojené. Z tohoto důvodu u febi najdete pouze produkty v OE kvalitě.

Články o společnosti:

Proč je důležité pravidelně měnit olej?

Že je nutné v motoru vozidla pravidelně měnit olej, ví asi téměř každý. Proč na tom tak záleží a co se může stát, pokud se olejový servis neprovádí, už každému jasné není.

Problémy s recirkulací výfukových plynů u modelu Golf VI 1.6 TDI

Systém recirkulace výfukových plynů má přímou souvislost s emisemi, a proto má rozhodující význam při projektování moderních spalovacích motorů. Úkolem systému recirkulace výfukových plynů je přivádět výfukové plyny obtokovým potrubím zpět do sacího systému a dodat je do palivové směsi, aby došlo ke snížení emisí NOx, které jsou pro člověka toxické. AGR moduly, zodpovědné za […]

Řešení febi bilstein: natažený rozvodový řetěz motoru 1.2 TSI

Motor 1.2 TSI koncernu VW vyrobený před říjnem 2011 je náchylný k roztažení rozvodového řetězu. Jaké jsou příznaky tohoto problému, který může vést k vážnému poškození motoru, a jak mu předejít, se dozvíte v našem článku.

Více