febi

febi

febi

Solutions Made in Germany! Febi bylo, je a bude číslo 1 na trhu s náhradními díly – aftermarketu. Od samotného zavedení se jedná o mezinárodně uznávanou značku výrobků a služeb. Vysoký standard kvality se odráží ve výrobě precizních náhradních dílů.

Značka se specializuje na díly řízení a odpružení, gumokovové a motorové díly, jak v oblasti osobních vozidel, tak i užitkových. Jako významný partner prodejců a servisů, febi klade velký důraz na kvalitu produktů a služeb. Aktuální trendy a vývoj jsou pravidelně sledovány, takže zákazníci febi jsou vždy o krok napřed.

Celková nabídka zahrnuje více než 40.000 náhradních dílů pro všechny typy osobních a užitkových vozidel. Přísné standardy kvality jsou aplikovány na všechny náhradní díly a služby s nimi spojené. Z tohoto důvodu u febi najdete pouze produkty v OE kvalitě.

Články o společnosti:

Nový kalendář febi pro rok 2023 ukazuje nejkrásnější místa v Kolumbii

V roce 2023 bude poprvé od začátku pandemie opět vydán kalendář firmy febi. Fotografie pro nejnovější vydání byly pořízeny v Kolumbii na začátku léta 2022.

Budování vztahů a udržitelnost: bilstein group na Automechanice Frankfurt 2022

Na letošním veletrhu Automechanika se skupina bilstein – specialista na náhradní díly z německého Ennepetalu – zaměřuje na téma „opětovného setkání“ s důrazem na navazování kontaktů a osobního setkání se stávajícími zákazníky a zájemci.

Více