febi

febi

febi

Solutions Made in Germany! Febi bylo, je a bude číslo 1 na trhu s náhradními díly – aftermarketu. Od samotného zavedení se jedná o mezinárodně uznávanou značku výrobků a služeb. Vysoký standard kvality se odráží ve výrobě precizních náhradních dílů.

Značka se specializuje na díly řízení a odpružení, gumokovové a motorové díly, jak v oblasti osobních vozidel, tak i užitkových. Jako významný partner prodejců a servisů, febi klade velký důraz na kvalitu produktů a služeb. Aktuální trendy a vývoj jsou pravidelně sledovány, takže zákazníci febi jsou vždy o krok napřed.

Celková nabídka zahrnuje více než 40.000 náhradních dílů pro všechny typy osobních a užitkových vozidel. Přísné standardy kvality jsou aplikovány na všechny náhradní díly a služby s nimi spojené. Z tohoto důvodu u febi najdete pouze produkty v OE kvalitě.

Články o společnosti:

Stabilizátor – podceňovaná součástka

Stabilizační tyč je součástí zavěšení a spojuje zavěšení kol na nápravě s karoserií. Mnoho automobilů je vybaveno stabilizační tyčí na přední nápravě a některé také na zadní nápravě. Stabilizační tyče se instalují do osobních automobilů již mnoho desetiletí a do současnosti zůstaly prakticky beze změny. I když to konstrukčně není složitá součástka, může její poškození […]

Oddělená řemenice pro klidný chod motoru

Moderní motory jsou velmi přesné a výkonné. Na ochranu okolních konstrukčních součástí před předčasným výpadkem musí být minimalizovány vibrace a kmitání. Nepravidelnosti způsobené čtyřdobým principem jsou klikovou hřídelí přenášeny na řemenový pohon. To negativně ovlivňuje tvoření hluku a obzvláště životnost konstrukčních součástí pomocného pohonu.

Nový nástroj ve vyhledávači Partsfinder od bilstein group

Firma bilstein group vyvinula nový nástroj pro svůj online katalog Partsfinder. FANS je zkratka ‘Future Article Notification System’, což znamená „Systém upozornění na nový/budoucí článek“. Toto řešení umožní uživatelům vyhledávače podílet se na vývoji nových produktů.

Směrově ventilované brzdové kotouče – jak to funguje?

Brzdové kotouče mají stále složitější konstrukci, což má obzvlášť význam při odvádění tepla z těchto tepelně namáhaných součástí brzdového systému. Existuje mnoho různých řešení ventilace kotoučů, které maximalizují chladicí účinek.

Více