febi

febi

febi

Solutions Made in Germany! Febi bylo, je a bude číslo 1 na trhu s náhradními díly – aftermarketu. Od samotného zavedení se jedná o mezinárodně uznávanou značku výrobků a služeb. Vysoký standard kvality se odráží ve výrobě precizních náhradních dílů.

Značka se specializuje na díly řízení a odpružení, gumokovové a motorové díly, jak v oblasti osobních vozidel, tak i užitkových. Jako významný partner prodejců a servisů, febi klade velký důraz na kvalitu produktů a služeb. Aktuální trendy a vývoj jsou pravidelně sledovány, takže zákazníci febi jsou vždy o krok napřed.

Celková nabídka zahrnuje více než 40.000 náhradních dílů pro všechny typy osobních a užitkových vozidel. Přísné standardy kvality jsou aplikovány na všechny náhradní díly a služby s nimi spojené. Z tohoto důvodu u febi najdete pouze produkty v OE kvalitě.

Články o společnosti:

Hydraulické filtry Febi pro spojky typu Haldex

Řada hydraulických filtrů febi se nedávno rozšířila o nové položky určené pro nejnovější generaci spojek Haldex. Společnost febi nyní nabízí kompletní sortiment filtrů pro spojky Haldex generace I až IV. Jsou navrženy a vyrobeny tak, aby splňovaly požadavky na OE kvalitu a specifikace výrobce.

Ovládání odvětrání klikové skříně

Odvětrání klikové skříně (anglicky Positive Crankcase Ventilation – PCV) je systém určený k regulaci tlaku uvnitř motoru a k odstraňování škodlivých výparů vznikajících ve spalovacím motoru. Zabraňuje pronikání těchto škodlivých výparů do atmosféry.

Snímače Febi pro měření úhlu natočení volantu

Snímače úhlu natočení volantu slouží k určení úhlové polohy volantu zvolené řidičem. Informace o úhlové poloze volantu se přenášejí prostřednictvím sběrnice CAN nebo signálních kabelů do vybraných systémů vozidla.

Jak zvednout vůz Tesla na zvedáku při servisní prohlídce?

Elektromobily se od konvenčních vozů liší svým pohonem a také svou konstrukcí. Jejich servis proto vyžaduje specifický přístup. V následujícím článku vám ukážeme postup při zvedání vozidel Tesla Model 3, S a X s pomocí speciálních podložek.

Proč je důležité pravidelně měnit olej?

Že je nutné v motoru vozidla pravidelně měnit olej, ví asi téměř každý. Proč na tom tak záleží a co se může stát, pokud se olejový servis neprovádí, už každému jasné není.

Více