Hitachi Automotive Systems - Hüco

Hitachi Automotive Systems - Hüco

  • Eugen-Gerstenmaier-Straße 8
    32339 Espelkamp
    Germany
  • www.hueco.com
  • +49 5772 567890

Společnost HÜCO byla založena v roce 1980 jako dodavatel pro automobilový trh. V roce 2011 založení společnosti HÜCO Automotive GmbH a v roce 2012 získala společnost firma HITACHI. V roce 2015 došlo ke změně názvu na Hitachi Automotive Systems Espelkamp GmbH. Společnost Hitachi Automotive Systems je dodavatelem úrovně 1 v automobilovém průmyslu, který se specializuje na řídicí systémy pohonu, řízení motoru, elektronické pohonné jednotky a rozsáhlou řadu součástí a dílů.

Od zapalovacích cívek, kabelů či modulů přes benzínové pumpy a různá relé až po držáky uhlíků, regulátory a další díly generátorů a elektrických soustav v automobilech. To vše už třicet let s úspěchem vyrábí německá společnost HÜCO.

Nabídku náhradních dílů tohoto tradičního dodavatele tak rozšířily součástky originální kvality, které využívá i řada automobilek už v prvovýrobě. Vysokou kvalitů dílů elektrické soustavy HÜCO přitom výrobce deklaruje jedinečnou pětiletou zárukou na všechny své produkty.

HÜCO má v nabídce celkem okolo 1.500 položek dílů elektrické soustavy na osobní i užitkové vozy různých značek.

Hlavní sídlo firmy s 30letou tradicí je v německém Espelkampu. Své výrobky HÜCO dodává z poloviny do prvovýroby světoznámých automobilek a také úzce dodavatelsky spolupracuje s renomovanými výrobci elektrických dílů pro aftermarket (např. HELLA, DELPHI, MAGNETTI MARELLI…) Díky používání nejmodernějších výrobních technologií se značka HÜCO prezentuje originální kvalitou a dlouhou životností svých výrobků, což nově deklaruje také poskytováním nezvykle dlouhé 5leté záruky na všechny výrobky. Prodlouženou záruku, kterou Hüco nabízí jako jediný dodavatel na aftermarketovém trhu, prezentuje i speciální logo. Hüco je samozřejmě držitelem certifikátů ISO 9001/2000 a ISO/TS 16949/2002.

Články o společnosti:

Novinka v sortimentu APM: Díly elektrické soustavy HÜCO

Od zapalovacích cívek, kabelů či modulů přes benzínové pumpy a různá relé až po držáky uhlíků, regulátory a další díly generátorů a elektrických soustav v automobilech. To vše už třicet let s úspěchem vyrábí německá společnost HÜCO, jejíž díly elektrické soustavy počátkem listopadu rozšířily sortiment autodílů APM Automotive s.r.o.