Hitachi Automotive Systems – Hüco

Hitachi Automotive Systems – Hüco

  • Eugen-Gerstenmaier-Straße 8
    32339 Espelkamp
    Germany
  • www.hueco.com
  • +49 5772 567890

Společnost HÜCO byla založena v roce 1980 jako dodavatel pro automobilový trh. V roce 2011 založení společnosti HÜCO Automotive GmbH a v roce 2012 získala společnost firma HITACHI. V roce 2015 došlo ke změně názvu na Hitachi Automotive Systems Espelkamp GmbH. Společnost Hitachi Automotive Systems je dodavatelem úrovně 1 v automobilovém průmyslu, který se specializuje na řídicí systémy pohonu, řízení motoru, elektronické pohonné jednotky a rozsáhlou řadu součástí a dílů.

Od zapalovacích cívek, kabelů či modulů přes benzínové pumpy a různá relé až po držáky uhlíků, regulátory a další díly generátorů a elektrických soustav v automobilech. To vše už třicet let s úspěchem vyrábí německá společnost HÜCO.

Nabídku náhradních dílů tohoto tradičního dodavatele tak rozšířily součástky originální kvality, které využívá i řada automobilek už v prvovýrobě. Vysokou kvalitů dílů elektrické soustavy HÜCO přitom výrobce deklaruje jedinečnou pětiletou zárukou na všechny své produkty.

HÜCO má v nabídce celkem okolo 1.500 položek dílů elektrické soustavy na osobní i užitkové vozy různých značek.

Hlavní sídlo firmy s 30letou tradicí je v německém Espelkampu. Své výrobky HÜCO dodává z poloviny do prvovýroby světoznámých automobilek a také úzce dodavatelsky spolupracuje s renomovanými výrobci elektrických dílů pro aftermarket (např. HELLA, DELPHI, MAGNETTI MARELLI…) Díky používání nejmodernějších výrobních technologií se značka HÜCO prezentuje originální kvalitou a dlouhou životností svých výrobků, což nově deklaruje také poskytováním nezvykle dlouhé 5leté záruky na všechny výrobky. Prodlouženou záruku, kterou Hüco nabízí jako jediný dodavatel na aftermarketovém trhu, prezentuje i speciální logo. Hüco je samozřejmě držitelem certifikátů ISO 9001/2000 a ISO/TS 16949/2002.

 

 

Články o společnosti:

Komponenty pro systém AdBlue

Komponenty pro systém AdBlue od Hitachi

Stahlgruber upozorňuje na kopie produktů Hüco/Hitachi

Společnost Hüco/Hitachi informuje nejen o novinkách, ale také o problémech, které mají s kopiemi svých produktů. Nedávno se na trhu objevily kopie vysokotlakých čerpadel, které zejména pocházejí z Asijského regionu. Stahlgruber tuto informaci šíří dále.

Hitachi přebírá firmu Chassis Brakes International

Evropská komise schválila nákup společnosti Chassis Brakes International firmou Hitachi LTD, její dceřinou společností Hitachi Automotive Systems. Komise dospěla k závěru, že plánovaná akvizice nebude mít dopad na volnou hospodářskou soutěž, kvůli omezenému překrytí obchodních činností zmíněných společností.

DENSO vyrábí alternátory vybavené novými, vysoce výkonnými diodami

Firma DENSO ve spolupráci s dodavatelem polovodičů Hitachi Power Semiconductor Device Ltd. vyvinula vysoce výkonnou diodu pro alternátory benzínových i naftových motorů, které se budou montovat do nových vozidel od roku 2019. Nová technologie má pozitivní vliv na spotřebu a emise CO2.

Více