Hitachi Automotive Systems – Hüco

Hitachi Automotive Systems – Hüco

  • Eugen-Gerstenmaier-Straße 8
    32339 Espelkamp
    Germany
  • www.hueco.com
  • +49 5772 567890

Společnost HÜCO byla založena v roce 1980 jako dodavatel pro automobilový trh. V roce 2011 založení společnosti HÜCO Automotive GmbH a v roce 2012 získala společnost firma HITACHI. V roce 2015 došlo ke změně názvu na Hitachi Automotive Systems Espelkamp GmbH. Společnost Hitachi Automotive Systems je dodavatelem úrovně 1 v automobilovém průmyslu, který se specializuje na řídicí systémy pohonu, řízení motoru, elektronické pohonné jednotky a rozsáhlou řadu součástí a dílů.

Od zapalovacích cívek, kabelů či modulů přes benzínové pumpy a různá relé až po držáky uhlíků, regulátory a další díly generátorů a elektrických soustav v automobilech. To vše už třicet let s úspěchem vyrábí německá společnost HÜCO.

Nabídku náhradních dílů tohoto tradičního dodavatele tak rozšířily součástky originální kvality, které využívá i řada automobilek už v prvovýrobě. Vysokou kvalitů dílů elektrické soustavy HÜCO přitom výrobce deklaruje jedinečnou pětiletou zárukou na všechny své produkty.

HÜCO má v nabídce celkem okolo 1.500 položek dílů elektrické soustavy na osobní i užitkové vozy různých značek.

Hlavní sídlo firmy s 30letou tradicí je v německém Espelkampu. Své výrobky HÜCO dodává z poloviny do prvovýroby světoznámých automobilek a také úzce dodavatelsky spolupracuje s renomovanými výrobci elektrických dílů pro aftermarket (např. HELLA, DELPHI, MAGNETTI MARELLI…) Díky používání nejmodernějších výrobních technologií se značka HÜCO prezentuje originální kvalitou a dlouhou životností svých výrobků, což nově deklaruje také poskytováním nezvykle dlouhé 5leté záruky na všechny výrobky. Prodlouženou záruku, kterou Hüco nabízí jako jediný dodavatel na aftermarketovém trhu, prezentuje i speciální logo. Hüco je samozřejmě držitelem certifikátů ISO 9001/2000 a ISO/TS 16949/2002.

 

 

Články o společnosti:

Novinky v sortimentu značky HÜCO

Společnost Hitachi Automotive Systems, pod kterou spadá značka HÜCO, přidala do svého sortimentu na začátku roku 2022 několik desítek nových produktů. Mezi novinkami najde například teplotní snímače, škrticí klapky nebo palivová čerpadla.

Značka HÜCO slaví 40 let

Firma Hitachi Automotive Systems Espelkamp GmbH, dříve Hüco electronic GmbH, letos slaví 40 let. Od svého založení v roce 1980 značka výrazně expandovala a dnes je známá ve více než 70 zemích po celém světě. Díky spojení se společností Hitachi Automotive Systems v roce 2012 tento vývoj nadále pokračuje za neustálého rozšiřování produktového portfolia.

Komponenty pro systém AdBlue

Komponenty pro systém AdBlue od Hitachi

Stahlgruber upozorňuje na kopie produktů Hüco/Hitachi

Společnost Hüco/Hitachi informuje nejen o novinkách, ale také o problémech, které mají s kopiemi svých produktů. Nedávno se na trhu objevily kopie vysokotlakých čerpadel, které zejména pocházejí z Asijského regionu. Stahlgruber tuto informaci šíří dále.

Více