MEWA Textil-Service s.r.o.

MEWA Textil-Service s.r.o.

  • K Bílému vrchu 2946/2
    193 00 Praha 9 - Horní Počernice
  • www.mewa.cz
  • 296 335 821

Jednoduše nejlepší čisticí utěrka – čisticí utěrky MEWA

Nabízíme pro každý účel a potřebu vhodné opakovaně použitelné utěrky, které mají vysokou savost, jsou odolné a tvarově stálé. V souladu s požadavky a účelem použití vám poskytneme utěrky přesně v počtu a kvalitě tkaniny, které vaše firma potřebuje pro profesionální čištění strojů a zařízení.

Naše čisticí utěrky jsou k dostání ve čtyřech různých jakostech – přizpůsobené požadavkům v průmyslu, řemeslech a dílnách. MEWATEX® je tak robustní univerzální čisticí utěrka na oleje, barvy, rozpouštědla a tuky, MEWATEX® PLUS měkká čisticí utěrka pro citlivější povrchy, MEWATEX® ULTRA jemná čisticí utěrka pro všechny citlivé povrchy a PROTEX® nejúčinnější čisticí utěrka pro vysoké nároky.

Čisticí utěrky MEWA jsou k dostání výhradně k pronájmu. To znamená, že se postaráme také o vyzvednutí, přivezení a vyprání utěrek. Přesně a spolehlivě. Opotřebované utěrky se automaticky vymění za nové.

V systému čisticích utěrek získáte vždy přesně množství svěžích čisticích utěrek, které budete potřebovat. Tím ušetříte oproti spotřebě jednorázových materiálů vysoká dispoziční množství a vysoké náklady na skladování a likvidaci. Díky opakované použitelnosti zároveň prokážete službu životnímu prostředí. Z ekologického i ekonomického hlediska je opakované použití lepší způsob.

Spolehněte se na malé utěrky s vysokým účinkem. Spolehněte se na MEWA.

  • MEWATEX® – Odolná čisticí utěrka pro každé použití

  • MEWATEX PLUS® – Odolné utěrky pro všechny citlivé povrchy

  • MEWATEX ULTRA® – Odstraňuje prach a nečistoty ve velmi krátkém čase

  • PROTEX – Ideální řešení pro čistotu prakticky bez uvolnění vláken

Kvalita přesvědčivá na plné čáře – profesní uniformy MEWA

Šaty dělají člověka. Proto vám to zcela usnadníme. U nás si pronajmete reprezentativní profesní uniformy, ve kterých budou vaši zaměstnanci vždy a všude vidět – a ve kterých se budou dobře cítit.

Podle názvu profesní uniformy rozlišujeme naše uniformy i podle profesí – nebo přesněji řečeno podle profesních skupin. Naše spektrum sahá od funkční pracovní uniformy pro řemesla a průmysl přes módní business oblečení pro prodej a distribuci až po profesionální ochranní uniformy, profesní uniformy a bezvadný hygienický oděv. V našem sortimentu najdete kolekce, které jsou přizpůsobené různým potřebám a požadavkům. Náš pracovní oděv je samozřejmě v souladu se současnými zdravotními a bezpečnostními předpisy, náš hygienický oděv splňuje všechny hygienické normy a náš ochranný oděv nabízí certifikovanou ochranu.

Pohodlný střih a materiály příjemné na kůži poskytují volnost pohybu a typický komfort při nošení. Díky tomu se vaši zaměstnanci budou stále cítit příjemně a vy tak přispějete k motivaci a budování dobré pověsti své firmy.

Vysoce odolné vůči nečistotám, šetrné k životnímu prostředí – mycí stoly se štětcem MEWA

Systém MEWA BIO-CIRCLE, ideální k použití v oblasti výroby a údržby, je pohodlné, bezpečné a ekologicky šetrné řešení pro čištění součástek. K dispozici ve dvou praktických provedeních – jako Mini a Maxi. Systém MEWA BIO-CIRCLE Mini GT je obratný a zvláště snadno se přesouvá, kdežto MEWA BIO-CIRCLE Maxi GT je zvláště robustní a výkonný. Oba modely jsou vyrobeny z odolného plastu a bodují ergonomickým designem, vysokou stabilitou a jednoduchým bezpečným ovládáním.

Zcela bez rizika: Mycí stoly se štětcem MEWA zajišťují spolehlivě vynikající výsledky čištění – zcela bez látek ohrožujících zdraví. Mycí stoly pracují s čisticí kapalinou na bázi přírodních mikroorganismů, které biologicky rozkládají tuky a oleje a řádně vyčistí i silně znečištěné součástky.

Mycí stoly se štětcem MEWA obdržíte v praktickém pronájmu včetně pohodlného kompletního servisu. Postaráme se o běžnou údržbu a opravy. Tak můžete bezpečně počítat. A přispějete aktivně k bezpečnosti práce a ochraně životního prostředí.

Čisté interiéry automobilů, spokojení zákazníci – ochranné potahy TOPTEX®

Odolné textilní ochranné potahy TOPTEX® chrání při údržbě a opravách interiéry vozidel před nežádoucím znečištěním. A sice přesně tam, kde na tom záleží: na sedadlech, volantu a v prostoru pro nohy. Kapaliny na bázi oleje a vody tak nemají šanci již proniknout dovnitř. Díky ochranným potahům zůstávají interiéry automobilů vždy chráněny při zkušební jízdě ve znečištěném oděvu nebo se špinavýma rukama. A také: Potahy lze zcela snadno navléknout a svléknout

Mimochodem: Naše ochranné autopotahy TOPTEX® fungují bezpečně i s bočními airbagy.

Pronajměte si zcela snadno ochranné potahy TOPTEX® – a nemusíte si dělat starosti s čistotou interiéru vozidla. V systému MEWA zajistíme, že budete mít vždy na dosah ruky čisté a svěží ochranné potahy. Znečištěné zboží u vás včas a spolehlivě vyzvedneme, vypereme a ošetříme. Opotřebované potahy jsou automaticky vyměněny.

Šetrné k životnímu prostředí a hygienicky čisté – sanitární hygiena MEWA

Čistota a hygiena v umývárnách jsou základním předpokladem pro prevenci přenosu choroboplodných zárodků – a tím odpovídají i za pohodu vašich zaměstnanců a hostů.

Sanitární služba MEWA vám poskytuje vše, co je předepsáno nařízením o hygieně. Naše nabídka sahá od praktických vysoušečů rukou Dyson Airblade™ až po zásobníky látkových ručníků a dávkovače mýdla a dodávku svěžích látkových ručníků a tekutých mýdel řízenou podle spotřeby.

A ještě více: Rozhodnete-li se pro rozsáhlý systém MEWA, ušetříte nákladné investice a přispějete důležitým způsobem k ochraně životního prostředí. Pronajměte si proto snadno a pohodlně sanitární hygienu u MEWA.

Články o společnosti:

MEWA: Kontrolní a hygienické postupy mají u ochranných oděvů velký význam

Aby bylo ochranné oblečení funkční, musí v první řadě splňovat specifické bezpečnostní požadavky pro příslušná pracoviště. Mělo by být spolehlivé, ale také spolehlivě odolné. K tomu je potřeba, aby bylo ošetřeno podle potřeb oboru, ve kterém se využívá. Pro zachování ochranného efektu oděvů je tak podstatné i jeho praní. Prací procesy navíc zaručují vysokou úroveň hygieny, což […]

MEWA se stala vítězem studie k trvalé udržitelnosti

Jsou aktivity podniků a firem týkající se trvalé udržitelnosti dostatečně viditelné? Tuto otázku si položila kolínská ratingová agentura ServiceValue a provedla mezi německými spotřebiteli na toto téma speciální průzkum. Ve spolupráci se spotřebitelskou organizací DEUTSCHLAND TEST, která zkoumá zboží a služby prostřednictvím sofistikovaných vědeckých metod, tak byla již poosmé realizována studie s názvem „Trvalá udržitelnost“.

Katalog značek MEWA 2021/22

V novém vydání katalogu značek MEWA najdete na téměř 288 stránkách více než 10.000 produktů, které jsou potřeba při práci, včetně aktuálních modelů vybraných top výrobců nebo inovativních pracovních rukavic a bezpečnostní obuvi. Kompletní sortiment je k dostání také prostřednictvím online obchodu.

MEWA: Čištění součástek pomocí ekologických mycích stolů se štětcem

V dílnách nebo výrobnách je biologické čištění nástrojů a kovových dílů nejlepší alternativou k běžným studeným čističům. Ty jsou silně cítit a obsahují nebezpečné látky, které bývají zdravotně i ekologicky závadné. Společnost MEWA zde jako poskytovatel služeb nabízí řešení v podobě mnohostranně využitelných mycích stolů MEWA Bio-Circle.

Více