Schaeffler CZ s.r.o.

Schaeffler CZ s.r.o.

Schaeffler CZ

Schaeffler CZ s.r.o. je součástí koncernu Schaeffler a sídlí ve vlastní administrativní budově se skladovou halou v Praze 10 Strašnicích.

Řešení na míru pro Automotive Aftermarket

Divize Automotive Aftermarket je celosvětově zodpovědná za obchod s náhradními díly a dodává opravárenská řešení v kvalitě prvovýbavy (OE). Pod třemi značkami LuK, INA a FAG nabízíme systémy spojek, vypínací systémy spojek, díly pro motory a převodovky a také díly pro podvozek vozidla. Všechny komponenty jsou vzájemně optimálně vyladěny a umožňují rychlou a profesionální výměnu. Kromě toho vyvíjíme pod značkou REPXPERT rozsáhlé servisní služby pro autoservisy, jako jsou například praktická školení, speciální servisní přípravky nebo expertní portál, obsahující produktové a servisní informace a montážní návody.

REPXPERTNová úroveň služeb pro autoservisy a mechaniky

Náš servisní portál je určen všem profesionálům v autoopravárenství. Pomáhá zjednodušit a zefektivnit jejich každodenní práci tím, že umožňuje přístup k nejnovějším katalogovým údajům, technickým informacím, montážním návodům a specifikacím pro všechny typy vozidel. To vše přehledně a srozumitelně.

Registrujte se zdarma a využívejte tyto výhody:

  • Neomezený přístup ke kompletnímu katalogu TecDoc©

  • Montážní návody, technické specifikace, plány údržby a normočasy TecRMI©

  • Nejnovější produktové a servisní informace SCHAEFFLER

  • Technické brožury a speciální montážní návody pro sortiment SCHAEFFLER (LuK, INA, FAG)

 

Články o společnosti:

Společnost Schaeffler dobře zahájila nový finanční rok 2024

Společnost Schaeffler AG dnes zveřejnila své výsledky za první kvartál 2024. V prvních třech měsících roku 2024 byl obrat ve výši 4.085 milionů eur upravený o měnové vlivy přibližně na úrovni předchozího roku (v předchozím roce: 4.152 milionů eur). Pokles obratu rozšířené a přejmenované divize Bearings & Industrial Solutions byl kompenzován rozvojem divizí Automotive Technologies […]

Valná hromada společnosti Schaeffler odhlasovala sloučení společnosti Vitesco Technologies Group Aktiengesellschaft se Schaeffler AG

Řádná valná hromada Schaeffler AG („Schaeffler“) odsouhlasila sloučení společnosti Vitesco Technologies Group Aktiengesellschaft („Vitesco“) se společností Schaeffler. Po tom, co akcionáři Vitesco na své valné hromadě hlasovali za dohodu o sloučení již den předtím, udělila sloučení zelenou také valná hromada společnosti Schaeffler. Valná hromada schválila rovněž všechna ostatní usnesení navržená vedením společnosti.

Homokinetické klouby (CV): poruchy, příčiny a příznaky

Hlavním úkolem homokinetického kloubu je přenést točivý moment z převodovky na kola, kompenzovat průhyb podvozku a zároveň umožnit pohyby řízení u vozidel s pohonem předních kol. Servisní životnost tohoto komponentu závisí na mnoha faktorech, jako je obecná údržba a způsob, jakým je vozidlo provozováno. 

Více