Roadshow 2019 společnosti BestDrive

15. května 2019, 12:10

Již tradiční RoadShow servisní sítě BestDrive se blíží. I letos připravili pro české a slovenské motoristy možnost kontroly jejich vozu zcela zdarma, aby přispěli k bezpečnému provozu na silnicích. V měsících květnu a červnu tak budou k dispozici v 16 městech po celé České a Slovenské republice.

Roadshow 2019 společnosti BestDrive

Při kontrole vozidla se zaměří mechanici na některé služby, které můžete celoročně využít na 182 pobočkách servisní sítě BestDrive. Nejvyužívanější službou na celé akci je kontrola geometrie vozidla, při které využíváme špičkové zařízení značky Hunter, díky kterému má zákazník písemný výstup se shrnutím stavu geometrie, a to za pouhých 5 minut.   

„V loňském roce jsme s BestDrive RoadShow navštívili 18 měst a zkontrolovali více jak 3.000 aut. Jde tedy vidět, že motoristé o kontrolu svého vozu zájem mají. Bohužel snad i kvůli nedostatku času právě stav geometrie vozidla dost podceňují, protože u více než 80 % automobilů jsme zjistili problém v seřízení geometrie!

Kromě zkrácení životnosti pneumatik má nesprávně seřízená geometrie vliv i na jízdní vlastnosti, jízdní komfort, stabilitu a ovladatelnost vozidla v krizových situacích. Může se stát, že při nesprávně nastavené geometrii nepojede vozidlo ve dvou stopách a může se vychylovat z jízdní dráhy. Také může docházet k nadměrnému namáhání podvozkových částí, což má za následek častější a finančně nákladnější servis vozidla“, vysvětluje Ing. Lucie Matušková, z marketingu servisní sítě BestDrive.

Mimo měření geometrie vozu provedou na místě mechanici z BestDrive také další služby, jako jsou kontrola brzdové kapaliny, kontrola chladicí kapaliny, kontrola tlaku a stavu pneumatik nebo test baterie.

V případě špatného tlaku v pneumatikách je na místě dohustí. Pokud jezdíte s pneumatikami, které mají nižší hloubku dezénu, než je zákonem dáno, připraví i akční nabídku na nové pláště, které si můžete nechat přezout na kterékoliv pobočce.

Termíny a místa RoadShow

Roadshow 2019 společnosti BestDrive

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!