Společnost NEXUS Automotive International vytvořila obchodní jednotku pro trh ekomerce

25. ledna 2023, 11:28

NEXUS Automotive International, společnost působící na aftermarketu, oznamuje spuštění nové obchodní jednotky zaměřené na ekomerci. Vedoucím této jednotky je od ledna jmenován Robbie Stevens. Jeho jmenování umožní společnosti NEXUS reagovat na potřeby a priority své komunit s cílem podpořit růst při plánované nadcházející transformaci.

e-commerce

Nový podnik, který lépe odpovídá prioritám komunity N!

Spuštění obchodní jednotky ekomerce – stejně jako spuštění jednotky Heavy Duty – je ilustrací toho, jak společnost N! podporuje svou komunitu; urychluje a generuje růst a přechod od „dílů“ k „dílům a službám“ prostřednictvím diverzifikace svých činností.

Vytvoření této specializované obchodní jednotky pro ekomerci na jedné straně reaguje na potřeby vytvářet hodnoty v oblasti elektronického obchodování pro zákazníky, kteří jsou součástí komunity N! od jejího vzniku v roce 2014. Na druhé straně bude toto oddělení vytvářet nástroje a služby pro tradiční hráče, aby podpořilo jejich nadcházející transformaci.

Robbie Stevens je na aftermarketu známý již 20 let. Svou kariéru zahájil založením vlastní online automobilové společnosti. Poté nastoupil do společnosti Mister-Auto, kde zastával pozici vedoucího oddělení pro rozvoj trhu. V roce 2017 byl povýšen na managera pro trhy ve Velké Británii a Irsku. Později Stevens jako vedoucí globálního růstu prodeje a marketingu ve společnosti Autonative spustil vůbec první strategii elektronického obchodu B2C společnosti Ford Motor Company s online obchody a nákupními platformami na pěti největších trzích EU a v Severní Americe.

„Jsme velmi rádi, že můžeme v našem týmu přivítat Robbieho, který se v oboru velmi dobře vyzná, a začít nový rok s tak významným projektem. Inovace jsou totiž součástí N! DNA již od jejího vzniku. Naším mottem je zaměřit se na podporu naší komunity a poskytnout jí veškeré nástroje, které povedou k transformaci; tak jak jsme to dělali v předchozích letech, budeme v tom pokračovat i v následujících letech,“ uvedl Gael Escribe, generální ředitel společnosti NEXUS Automotive International.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!