infoR-M – vzdělávací platforma pro manažery lakoven a lakýrníky

28. dubna 2021, 12:00

Značka autolakýrnických materiálů R-M oznámila spuštění nové online vzdělávací platformy pro manažery lakoven a lakýrníky. Portál s názvem infoR-M obsahuje detailní informace o produktech, procesech, barvách a obchodních řešeních. Poskytuje okamžitou podporu při technických otázkách a rostoucí knihovnu více než 80 instruktážních tutoriálů a videí.

InfoR-M nabízí systematický, dostupný a vždy aktuální přístup k autolakýrnickým a technickým dovednostem. Instruktážní videa krok za krokem, e-knihy a online tutoriály jsou snadné na pochopení a odkazují na související výukové materiály. Webová stránka je dostupná 24/7, ať už pro každodenní opravárenské výzvy nebo pro udržení přehledu o nejnovějších tipech a tricích od techniků R-M.

„Jsme nadšení z toho, že můžeme našim zákazníkům nabídnout výkonnou znalostní platformu, která přináší nové dovednosti na dosah ruky. Díky infoR-M mohou být lakovny používající opravárenské laky a řešení R-M vždy aktuální v oblastech přípravy, barevných procesů, aplikací, dokončování a leštění, aby mohly svým zákazníkům poskytovat tu nejlepší kvalitu oprav. Ještě zajímavější je, že se tyto dovednosti a techniky mohou uživatelé učit během zakázky nebo v době, která jim bude nejvíce vyhovovat,“ říká Dennis Dropmann, Global Training Solutions ve společnosti BASF Automotive Refinish Coatings Solutions.

Dodatečné interaktivní e-learningové moduly a kurzy budou přidávány v nadcházejících měsících a kurzy budou průběžně aktualizovány v souladu s nejnovějšími požadavky na opravy vozidel.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!