Společnost 3M slaví 30 let působení na českém trhu a ocenila nejvýznamnější obchodní partnery

25. listopadu 2021, 11:00

3M slaví 30. výročí svého působení na polském, českém a maďarském trhu. Při této příležitosti se koncem října setkali se svými klíčovými obchodními partnery a zástupci společností, bez kterých by dnes 3M v této části Evropy neměla tak významné postavení. Za posledních 30 let dosáhly tyto země velkého hospodářského a technologického pokroku.

3M slaví 30 let na trhu

Během slavnostního odpoledne byly předány jako poděkování za spolupráci a podporu rozvoje inovací a zavádění nových technologií pamětní ceny našim klíčovým obchodním partnerům. Mezi nejvýznamnějšího partnera v automotive odvětví patří bezpochyby společnost Interaction. Speciální ocenění si osobně převzal ředitel společnosti Interaction pan Martin Písařík.

Slavnostní akce začala prohlídkou nově vybudovaného inovačního centra, kde zákazníci nejprve viděli video představující firmu 3M jako takovou, od jejího počátku v roce 1992, až do současné podoby.

Poté byly hravou a interaktivní formou představeny jednotlivé obchodní skupiny a divize prostřednictvím jejich produktů a tzv. „demotoolů“. Každý účastník si tak mohl vyzkoušet přidanou hodnotu vybraných výrobků 3M a na vlastní oči se přesvědčit o jejich unikátnosti. Poté se účastníci přesunuli do technického zázemí společnosti 3M v Praze, konkrétně do lokálních laboratoří, které pomáhají vyvíjet mnoho aplikací pro zákazníky z nejrůznějších oborů v oblasti lepení, broušení, ochrany zdraví při práci i autoopravárenství.

Jeden z techniků společnosti 3M v detailu představil veškeré technické vybavení, kterým pražská laboratoř disponuje. Následovalo společné focení a především předávání upomínkových skleněných sošek, které byly vyrobeny k příležitosti 30. letého výročí působení 3M na českém trhu. Po zbytek odpoledne probíhaly neformální hovory nad menším občerstvením, kterého se účastnili i současný generální ředitel, ale i první generální ředitel působící tehdy v nově vzniklé české pobočce firmy 3M.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!