SERVIND: Akumulátorová bruska Mirka Angos

15. srpna 2022, 15:33

Nová akumulátorová bruska Mirka ANGOS reaguje na potřeby pracovníků v oblasti broušení panelů a karosérií.

Unikátní bruska ANGOS ARG-B 200 je první akumulátorová bruska od společnosti Mirka. Lze ji použít s řadou příslušenství při broušení kovu, úpravě povrchu po svařování, při odstraňování otřepů a odstraňování nátěrů. Vybavit ji můžete ne jen brusnými a řeznými kotouči, ale také rychloupínacím adaptérem systému Quick Lock, na který lze použít štětinový, lamelový, vulkánfíbrový a nylonový kotouč, abyste mohli pracovat na místech, kam se větší nářadí závislé na hadicích a kabelech nedostane.

„Mirka ANGOS je unikátní nářadí, které jistě vyřeší mnoho problémů uživatelů. S ANGOS se můžete pustit do práce na těžko dostupných místech, aniž by nástroj omezoval výslednou kvalitu práce,“ říká Nicklas Lestrand, produktový manažer ve společnosti Mirka.

Široká škála nastavitelné rychlosti brusky Angos v rozsahu 2500-20000 ot./min spolu s nízkou hmotností 890 gramů a pohodlným, vyváženým a ergonomickým designem činí ANGOS ARG-B zvláště vhodným nářadím pro širokou škálu pracovních úkonů. Mirka ANGOS je dodávána se dvěma 5,0 Ah bateriemi pro snížení prostojů na minimum – stačí vyměnit plně nabitou baterii a pokračovat v práci. Díky technologii Bluetooth s nízkou spotřebou energie lze ANGOS spárovat s širokou škálou zařízení, a získat tak informace o úrovni vibrací.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!