Nová mini leštička s technologií iBrid od firmy RUPES

5. dubna 2023, 11:45

Výrobce RUPES na trh přichází s novou mini leštičkou s názvem BigFoot HLR75 iBrid. Ta je díky svým rozměrům, unašeči o průměru 75 mm a výkmitu 12 mm vhodná na leštění nerovných ploch a těžko přístupných míst, kde by použití standardní velké leštičky nebylo efektivní nebo bezpečné. HLR75 je tak ideální na leštění dnešních složitých konstrukcí moderních automobilů.

RUPES leštička BigFoot HLR75 iBrid

RUPES přináší do světa leštění s novinkou HLR75 revoluční design, který se liší od vzhledu jakékoliv leštičky viděné doposud. Optimalizovaná ergonomie, extrémní komfort a snadná použitelnost v různých pozicích rukou a způsobech úchopu. Unikátní vzhled poskytuje dobrou ovladatelnost a přesné zacházení pro záruku precizních a efektivních výsledků leštění při minimalizaci únavy pracovníka.

Patentovaná technologie RUPES iBrid, poprvé představená na nástrojích BigFoot iBrid Adaptér k BigFoot HLR75 iBridNano, zvyšuje účinnost procesu a optimalizuje uživatelský zážitek tím, že pracovníkům poskytuje možnost volby způsobu napájení, který nejlépe vyhovuje konkrétní situaci nebo aplikaci. Pro provoz bez kabelu lze použít bateriové napájení nebo lze vložit adaptér iBrid a pracovat s nástrojem nepřetržitě na napájení ze sítě. Výkon leštičky zůstává identický bez ohledu na volbu způsobu napájení díky specializované motorové platformě navržené, vyvinuté a vyráběné ve firmě RUPES.

Distributorem výrobce RUPES pro Českou republiku je společnost Bučan s.r.o.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Anonym, 14. dubna 2023, 13:44 0 0

špica je to

Odpověď