Lakýrnictví

Informace a novinky z trhu lakýrnictví

Zahájení zkušebního provozu nové nejmodernější lakovny dealerství BMW Group

BMW Group je vedoucí společností ve vývoji špičkových technologií pro prémiové automobily. Jejich používané unikátní konstrukční materiály často vyžadují specifické opravárenské postupy a technologické vybavení. Nejvyšší opravárenský standard zajišťuje svým zákazníkům celkem 11 dealerů BMW, rozmístěných po celé republice. Nedílnou součástí komplexního přístupu k opravám prémiových vozidel jsou ekologicky šetrné barvy BMW ColorSystem, vyvinuté společností […]

CS představuje nový produkt s názvem CS Interace Pad Soft

Carsystem uvádí nové CS Interface Pads Soft 150 mm o tloušťce 5 mm a 10 mm.

Společnost Wieländer+Schill získala doporučení pro síť Tesla

Pneumatické nýtovací kleště Wieländer+Schill Xpress 800 určené pro průmysl jsou doporučeny pro síť elektrických vozů Tesla. Rozšířili tak stávající doporučení pro Mercedes-Benz, BMW, Volkswagen a další přední výrobce automobilu.

Interaction hlásí historicky nejlepší výsledky

Firma Interaction s.r.o. dosáhla v loňském roce historicky nejlepšího výsledku, když navýšila oproti roku 2015 obrat o 8%. Podařilo se jí to zejména díky novým aktivitám v oblasti nejen autolakýrnického odvětví, ale také v oblasti karosáren, průmyslu a OEM. Důležitým prvkem bylo také rozšíření produktového portfolia o několik významných značek a příchod nových zaměstnanců na […]

Servind přináší nové vysavače Mirka 1230

Společnost Servind, představí během března v Česku a na Slovensku novou generaci vysavačů Mirka 1230 s významně vyšší výkonností.

Novinka u firmy Autolaky JANOUŠEK - SATAjet 5000B

Firma Autolaky JANOUŠEK zařadila do svého sortimentu novinku výrobce lakovacích pistolí SATA - SATAjet 5000B. V článku také naleznete zajímavou tabulku, jaké typy lakovacích pistolí SATA jsou vhodné pro různé barvy NEXA AUTOCOLOR.

Interaction slaví výročí

Interaction s.r.o., výhradní distributor lakovacích materiálů Spies Hecker, slaví v tomto roce 25. výročí působení na českém trhu.

Nová maskovací folie CDC ECONOMASK firmy Horn&Bauer

Společnost Auto Fit, s.r.o. nabízí novinku na českém trhu - prémiovou maskovací folii CDC ECONOMASK firmy Horn&Bauer.

Ochranné obálky na testkarty Colad

Firma Servind představila novinku od společnosti EMM. Jde o papírové ochranné obálky na testkarty Colad. Obálky jsou z kartonu o velikosti 110x150 mm, přesně na jednu nalakovanou testovací kartu Colad. Ulož, ochraň, uspořádej! To přesně vystihuje funkci těchto obálek.

Spies Hecker – Váš partner již 135 let

V tomto článku se dozvíte nejvýznamnější milníky z historie společnosti Spies Hecker, která v tomto roce slaví 135. výročí působení na trhu.