Lakýrnictví

Informace a novinky z trhu lakýrnictví

Ohlédnutí se za Lakýrník campem

Na přelomu května a června tohoto roku se uskutečnil již druhý ročník workshopů od společnosti Interaction pod příznačným názvem Lakýrník camp. V pohodovém prostředí kempů se prezentovali jednotliví dodavatelé s produktovými novinkami a vychytávkami v oboru oprav a lakování vozidel.

Glasurit rozšiřuje nabídku: mísicí lak 90-M 4 pomalý a přísada 93-E 3 pomalá

Rychleschnoucími laky dochází k urychlení procesu. To ale nenívždy žádoucí. V horkých ročních obdobích nebo při extrémně nízké vlhkosti vzduchu se může stát, že lak schne příliš rychle. Pro tyto případy vyvinul Glasurit aditiva k dosažení správného výsledku lakování: Glasurit mísicí lak 90-M 4 pomalý a Glasurit přísada 93-E 3 pomalá.

Porsche 911 v legendárních barvách Gulf racing v kalendáři Masterpieces 2020

Na podzim minulého roku vyhlásila společnost Spies Hecker již tradičně celosvětový „casting“ do prestižní limitované edice kalendáře Masterpieces 2020. Do konce února letošního roku bylo možné se přihlásit s mistrovskými kousky, na nichž se blýská barva Spies Hecker. Ať již se jedná o automobily, letadla nebo jiné objekty v barvách Spies Hecker.

Efektivita práce lakoven a karosáren

Nejzajímavější novinky v technologiích přispívající k zefektivnění práce karosářů a lakýrníku.

Zastávka akce Lakýrník Camp 2019 v Hranicích se vydařila

Poslední květnový den se konalo další zastavení vzdělávacího programu Lakýrník Camp 2019, který organizuje společnost Interaction. Tentokrát se akce uskutečnila v AMK kempu Hranice a byla určena pro lakýrníky převážně z Moravy.

Nový design balení Glasurit produktů

Moderní design pro tradiční značku: všechny Glasurit produkty, od leštící pasty až po velké nádoby na barvy a laky, získávají nyní nový design balení.

Nový 2K Fast-Build plnič u Autolaky Janoušek

Firma Autolaky Janoušek představuje nový 2K Fast-Build s plnícím systémem NEXA  Autocolor.

Školení techniků Interaction v centrále Spies Hecker

Technici společnosti Interaction jsou k dispozici zákazníkům po celé České republice. Své zkušenosti a přehled v oboru neustále zdokonalují, aby se přizpůsobili potřebám zákazníka a neustále se měnícího trhu.

Probíhá druhý ročník Lakýrník Camp 2019

Společnost Interaction spustila v Areálu na Šancích v Praze již druhý ročník vzdělávacího programu formou workshopů v kempech určeném pro lakýrníky. Akce se budou konat vždy v pátek/sobotu po dobu 4 týdnů od 10. 5. do 15. 6. 2019.