Lakýrnictví

Informace a novinky z trhu lakýrnictví

Servind představuje novou smart elektrickou brusku Mirka AIROS

Nová Mirka® AIROS je prvním celosvětově podaným patentem v oblasti Automated Industrial Programme (Automatizovaného průmyslového programu), který finská společnost Mirka uvádí na trh právě v těchto dnech. AIROS je první smart elektrická bruska, určená pro robotické broušení.

Interaction představuje novou lakovnu v luxusním showroomu Lexus v Průhonicích

Společnost Interaction jako dlouholetý partner Lexus Průhonice navrhla a realizovala výstavbu zbrusu nové lakovny, která byla během letních měsíců letošního roku předána do provozu. Výstavba obsahovala nejnovější a nejmodernější lakovací technologie významného výrobce USI ITALIA. V tomto případě se jednalo se o dvě přípravná pracoviště a lakovací box s kompletní vzduchotechnikou. Tyto technologie jsou mimo […]

Nová antistatická kónická hadice Rupes

Rupes představuje novou antistatickou kónickou hadici pro elektrické a pneumatické nářadí, dostupnou v různých konfiguracích: přívod o průměru 25 nebo 29 mm a výstup o průměru 29 nebo 38 mm, v délce 5 nebo 8 metrů.

Technologie a produkty od Italmec nově k zakoupení u Interaction

Společnost Interaction představuje nového dodavatele v oblasti technologií pro mycí centra, autosalony, čerpací stanice, samoobslužné mycí boxy Italmec.

Skupina LKQ CZ (Auto Kelly + ELIT): Široká nabídka stojanů do lakoven a karosáren

V rámci rozšíření nabídky pro lakovny a karosárny se skupina LKQ CZ tentokrát zaměřila přímo na jejich vybavení. Nově v nabídce naleznete lakovací stojany pro mnoho způsobů využití, které jsou vyrobené z kvalitních materiálů, aby ještě více usnadnily a zrychlily průběh pracovního procesu.

Bezprašné broušení od firmy Mirka slaví 20 let

Již po dvě desetiletí spočívá společnost Mirka na čelním místě v oblasti bezprašného broušení, a to díky vynálezu, který způsobil revoluci na pracovištích po celém světě. Vývojem brusiva, u kterého má nosič strukturu síťky namísto konvenčního papírového podkladu, bylo možno dosáhnout extrémně účinného odsávání prachu z povrchu. Nové brusivo ve finské Mirce pojmenovali jednoduše: Abranet®.

SATA exportní novinky 02/2020

Výrobce SATA prostřednictvím svých pravidelných Exportních novinek informuje o aktuálních nových produktech a změnách v sortimentu.

AutoFit představuje nový tmel Evercoat Rage Ultra Xtra

Společnost AutoFit, výhradní distributor produktů značky Evercoat pro Českou republiku, představuje novinku ve svém sortimentu – prémiový tmel Evercoat Rage Ultra Xtra.

Rekvalifikační kurz Autolakýrník od Interaction má zelenou na další tři roky

V červenci tohoto roku proběhl v prostorách školicího střediska společnosti Interaction další z řady Rekvalifikačních kurzů pro Autolakýrníky. Kurz, který je akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, byl úspěšně ukončen závěrečnou zkouškou dílčí kvalifikace Autolakýrník – přípravář a Autolakýrník  – finální povrchová úprava.

AutoFit představuje nový čirý lak značky Nexa Autocolor – P190-6870

Společnost Nexa Autocolor, kterou v České republice zastupuje společnost Auto Fit, usiluje o to, aby na trh přinášela stále nové produkty a procesy oprav, vynikající kvalitu barev a specializované nástroje a služby pro zajištění zvyšující se kvality, produktivity a ziskovosti lakoven. Proto vyvinula nový prémiový lak HS P190-6870. Tento nový akrylátový 2složkový čirý lak je […]