Lakýrnictví

Informace a novinky z trhu lakýrnictví

Interaction: Průběh renovace v rámci projektu Porsche 911

Společnost Interaction se podílí na projektu renovace Porsche 911 Targa z dílny Trachta-Schneider. V rámci tohoto projektu je kladen velký důraz na kvalitu výsledné práce.Veškeré lakýrnické práce na tomto voze probíhaly ve školicích střediscích Interaction s podporou kompletního technického týmu.

Zástupci firmy Interaction navštívili pobočku Axalta FZE v Dubaji

V červenci letošního roku zástupci společnosti Interaction navštívili pobočku Axalta FZE, která zastřešuje regiony střední a východní Asie. Zástupce společnosti Axalta FZE pan Simon Nemanic s radostí odpovídal na všetečné dotazy. Celý rozhovor vám přinášíme v tomto článku.

Nová dominanta centrály Interaction

Během letních měsíců kolem vjezdu do Vzdělávacího a prezentačního střediska společnosti Interaction vyrostl červený oblouk, který jej spojuje s celosvětovou Spies Hecker rodinou. 

Společnost Interaction mezi TOP 10 v soutěži Firma roku

Z přihlášených 6.500 firem a živnostníků se společnost Interaction probojovala mezi TOP 10 ve Středočeském kraji. 

Kalendář Master Pieces 2019 u společnosti Interaction

Společnost Interaction představuje novou limitovanou edici kalendáře Master Pieces pro rok 2019 na téma „Out of the dark“ od Spies Hecker. V tomto roce se opět probojoval na titulní stranu vůz z České republiky. Jde o Mack Truck z roku 1960 z lakovny Autoservis LUCA a focení proběhlo začátkem června 2018.

Interaction: Nový Permasolid® Speed-TEC doplňuje sortiment

V rámci programu "Vše pod kontrolou" - maximální rychlost / minimální spotřeba energie – společnost Spies Hecker představuje revoluční produktovou řadu, která nabízí pro lakovny ještě větší flexibilitu než dříve. Novinka se jmenuje Permasolid® Speed-TEC HS Wet-on-Wet Speed Surfacer 5550.

Společnost BASF prezentuje trendy automobilových barev pro období 2018-19

V červnu 2018 představili designéři společnosti BASF svou novou kolekci trendů odstínů barev pro automobilový průmysl s názvem "Keep it Real", které budou vystihovat ducha budoucnosti. Glasurit, značka společnosti BASF, pracuje již dnes na tom, aby přesně v okamžiku spuštění sériové výroby byla k dispozici dokonalá řešení.

Společnost Interaction přináší novinku od Carsystem

Firma Interaction představuje novinku značky Carsystem, a to svítilnu Color Match Lamp. Jde o dobíjecí LED ruční svítilnu pro drobné opravy a určení barevných odstínů před lakováním.

Nový míchaný lak 522-MC 600 pro Glasurit Řada 22 VOC

Glasurit vyvinul nový míchaný lak pro řadu vrchních laků typu 22 VOC. Glasurit míchaný lak 522-MC 600 nabízí přesně tytéž vlastnosti, které jsou typické pro jeho předchůdce 522-MC 35.

Plnič Spectral UNDER 00-RACE: Průlom v oboru lakování

NOVOL navazuje na úspěchy své značky Spectral a uvádí na trh nové produkty. Začátek roku 2019 přinese nové plniče a bezbarvé laky pro profesionální autolakovny s vysokými nároky na výkon a kvalitu. Nový plnič Spectral UNDER 00-RACE byl poprvé představen na výstavě Automechanika 2018 ve Frankfurtu.