Lakýrnictví

Informace a novinky z trhu lakýrnictví

Firma Autolaky JANOUŠEK uvádí nový spektrofotometr RapidMatch GO

Firma Autolaky Janoušek uvádí novinku společnosti NEXA AUTOCOLOR ®, nový přenosný spektrofotometr Rapid Match GO. Jedná se o zcela novou generaci těchto zařízení vyvinutých pro autoopravárenský průmysl.

Společnost Interaction přináší řešení pro dokonale umyté pistole v podobě Starter-01 a Starter-02

Kvalitní kompaktní řešení pro dokonale umyté pistole. Myčky lakovacích pistolí B-tec Starter lze jednoduše namontovat na zeď či postavit na nerezový kabinet.

Nová éra lakování je tu. Servind představuje SATAjet X 5500

Náročné systémy laků a nová doporučení jejich zpracování vytvářejí nové možnosti, nicméně představují pro uživatele nové výzvy. SATAjet X 5500 s novým systémem X-trysek udává nový standard budoucnosti.

Novinka v sortimentu firmy ELIT: Lakování

ELIT vstupuje na trh s novým sortimentem lakování. Nově si budete moci koupit kompletní sortiment pro lakovny včetně barev.

Zahájení provozu nové certifikované lakovny společnosti SYNOT AUTO Zlín

V těchto dnech byl zahájen provoz nové karosárny a lakovny společnosti SYNOT AUTO.

Dvě novinky firmy Servind, které mění pravidla hry broušení

Mirka Novastar a Iridium. Dvě novinky, které mění pravidla hry broušení.

R-M představuje nový spektrofotometr COLORTRONIC 12/6

R-M, prémiová značka laků patřící BASF, uvedlo na trh zbrusu nový spektrofotometr COLORTRONIC 12/6. Ten pro identifikaci správné barvy pracuje s 12 naměřenými hodnotami, čímž je dosaženo perfektní míry shody.

Společnost Interaction přináší novinku od CAR SYSTÉM

Společnost Interaction přináší novinku od CAR SYSTÉM. Carsystem maskovací papír TOP II je sulfátový papír (40 g/m2) s dobrou hutností a pevností.

Navrácený půvab vozů BMW

KEY muzeum v tureckém Izmiru, které bylo otevřeno právě před třemi lety, nabízí unikátní sbírku 130 veteránů a 40 historických motocyklů na ploše o rozloze více jak 7.000 m2. Muzeum založili bratři Murat a Selim Özgörkey. 

Interaction zve na Escape6 Prague car festival

Společnost Interaction Vás zve na jedinečnou výstavu pro všechny milovníky automobilů a automobilového sportu. Již 7. ročník automobilové výstavy Escape6 Prague Car Festival proběhne 1. - 2. září 2018.