Menu

Lakýrnictví

Míchací zařízení Axalta Irus

Nedlouho po představení zcela autonomního dávkovacího zařízení Alfa, pro plně automatickou přípravu barev, představuje firma Servind další automatické míchací zařízení pro urychlení a zefektivnění přípravy barvy pro lakovací zakázky. 

PPG Collision Services®Inventory: Efektivní řízení objednávek materiálu

Firma PPQ představuje software PPG Collision Services® Inventory, který pomáhá s efektivním řízením objednávek materiálu.

PPG Moonwalk: Nový standard míchání barev pro lakovny

MOONWALK® je nové zařízení, které intuitivně spolupracuje s ostatními prvky digitální platformy PPG LINQ™ a vytváří tak integrovaný ekosystém, který zefektivňuje procesy v karosárnách a lakovnách. Díky tomu ušetříte čas, snížíte množství odpadů a změníte míchárnu v čisté a vysoce efektivní pracoviště.

Na vozech F1 Sauber Group se objeví autolaky R-M

R-M, značka autolakýrnických opravárenských materiálů skupiny BASF, a tým F1 Alfa Romeo Stake skupiny Sauber Group, oznámily partnerství. R-M se stává výhradním dodavatelem laků týmu Stake.

Nový přístup k vizualizaci barev: PPG VisualizID™

Společnost PPG představuje technologii trojrozměrné vizualizace barevného vzorku. Tato průkopnická metoda umožňuje vytvořit virtuální barevný vzorek a také rychle a efektivně vybrat vhodnou recepturu z obrovské databáze.

Pokročilý nástroj pro porovnávání barev PPG DigiMatch™

Nový spektrofotometr od PPG je praktický, rychlý a uživatelsky příjemný. Vyznačuje se moderní technologií a ergonomickou konstrukcí, takže jej lze ovládat jednou rukou. Kamera se systémem šesti úhlů měření umožňuje přesné a rychlé měření odstínů a přesný výběr vhodné receptury.

Nová mini leštička s technologií iBrid od firmy RUPES

Výrobce RUPES na trh přichází s novou mini leštičkou s názvem BigFoot HLR75 iBrid. Ta je díky svým rozměrům, unašeči o průměru 75 mm a výkmitu 12 mm vhodná na leštění nerovných ploch a těžko přístupných míst, kde by použití standardní velké leštičky nebylo efektivní nebo bezpečné. HLR75 je tak ideální na leštění dnešních složitých […]

SERVIND: Nová malá bruska DEOS 343

Mirka představuje novou, ještě kompaktnější elektrickou orbitální brusku Mirka® DEOS 343, která dále rozšiřuje řadu lehkých brusek DEOS. Nová verze DEOS používá podložnou desku o rozměru 75×100 mm pro hladké a efektivní broušení dřeva, dveří a rámů.

Interaction: Systém orbitálního leštění 3M™ Perfect-It™

Systém orbitálního leštění 3M™ Perfect-It™ obsahuje profesionální sadu nástrojů, lešticích past, molitanů a vlněných kotoučů.

Servind: Páska tesa® flameXtinct vylepšuje protipožární ochranu v osobní i nákladní dopravě

Firma tesa představuje novou řadu samozhášecích lepicích pásek. Nová páska tesa® flameXtinct, která se již úspěšně používá ve stavebnictví, nyní míří i do osobní a nákladní dopravy. Zvláštní vlastnosti: Při požáru se tyto nové lepicí pásky po krátké době samy uhasí a neobsahují žádné halogeny.

Informace a novinky z trhu lakýrnictví