Lakýrnictví

Informace a novinky z trhu lakýrnictví

Firma Interaction sbírala ocenění

V letošním roce se rozhodla společnost obhájit své umístění mezi finalisty Středočeského kraje soutěže FIRMA ROKU a výsledek předčil očekávání. Do soutěže se každým rokem hlásí přes 6.500 firem a živnostníků, a proto je probojovat se do finále krajského kola velký úspěch. V tomto roce se společnost Interaction navíc stala třetí nejlepší a zároveň nejodpovědnější […]

Glasurit oznámil exkluzivní partnerství s Jaguar Land Rover

Evropská centrála společnosti Jaguar Land Rover (JLR) uzavřela smlouvu s Glasuritem, prvotřídní značkou autoopravárenských barev a laků společnosti BASF. Oba smluvní partneři se v ní dohodly na dlouhodobé spolupráci, která překračuje standardy obvyklé v této branži. Společnost BASF se tak stala výhradním  partnerem JLR pro barvy a laky.

Na trhu je limitovaná edice pistole SATAjet X5500 ve stylu Hippie

„Mír, láska a hudba“ bylo v roce 1969, tedy přesně před 50 lety, mottem „Léta lásky“, kdy hippies se svými květinovými věnečky tancovali a oslavovali na legendárním hudebním festivalu ve Woodstocku. Hudební festival ve Woodstocku slaví v letošním létě „Jubileum“ – dostatečný důvod ocenit toto kulturní a velmi významné období, speciální edicí SATA.

SATA® air vision 5000: Ochrana dýchání je ochranou zdraví

V sortimentu firmy Interaction nyní naleznete kuklu SATA® air vision 5000.

Lakovací tipy od profesionálů, pro profesionály

Pod názvem „Tips4you“ nyní Spies Hecker vkládá videa na webové stránky. Ve videích odborníci dávají tipy na lakovaní výrobků Spies Hecker. Špičkový servis pro profesionální lakýrníky – a tímto bojují proti pochybným radám na internetu.

Servind ve čtvrtém roku fungování karosářského tréninkového centra

V říjnu roku 2016 otevřel Servind specializované Karosářské tréninkové centrum v blízkosti svého sídla v Tuchoměřicích. Centrum bylo od samého začátku vybaveno špičkovým vybavením švédského dodavatele technologií CAR-O-LINER pro karosářské opravy.

Interaction nově přináší pilníky značky AJAX

Společnost Interaction se stala oficiálním distributorem nové české značky AJAX, přesněji jejich pilníků. V nabídce firmy jí naleznete od září 2019.

Nový Glasurit 151-170 SD UV základový plnič šedý

Malá a střední poškození patří v současné době v autoservisech a lakovnách k nejčastějším opravám. Produktem Glasurit 151-170 SD UV základový plnič šedý mají nyní lakýrníci k dispozici osvědčený produkt, a to ve spreji, který dělá opravu především drobných poškození ještě více hospodárnější.

Servind vydává Katalog pro karosárny

Začátkem roku distribuovala firma Servind nový Katalog příslušenství a vybavení pro autolakovny. Nyní vydávají i Katalog vybavení a příslušenství pro karosárny, kde budete moci nalézt veškeré technologické karosářské vybavení.

Značka R-M letos oslavuje 100 let

V roce 2019 slaví R-M, prémiová značka autolakýrnických materiálů společnosti BASF, stoleté výročí.