Lakýrnictví

Informace a novinky z trhu lakýrnictví

Hydraulické zvedáky od AMI nyní k zakoupení u firmy Interaction

Společnost Interaction se snaží rozvíjet nabídku produktů. V oblasti karosářského příslušenství tak od července do svého portfolia zařazuje nabídku od českého výrobce zvedáků AMI.

Pistole SATA: Jak se vyhnout jejich padělkům?

Zdánlivě výhodné nabídky často draze zaplatíte. Spolu s cenou za falšované lakovací pistole totiž klesá i jejich životnost, výkon a především kvalita výsledků lakování. Společnosti SATA jde v boji proti produktovému a značkovému pirátství především o ochranu zákazníků a zajištění důvěry zákazníků vůči značce „SATA“.

Interaction: Krycí páska na disky Carsystem Felgotape

Společnost Interaction představuje novinku od Carsystem. Jde o krycí pásku na disky Felgotape. Jednoznačnou výhodou je čisté, snadné a bezpečné maskování pneumatiky až po okraj ráfku.

Rázový utahovák Narex v nabídce firmy Servind

Firma Servind rozšiřuje svou nabídku. Novinkou je rázový utahovák ASR 610-3SB T-lo.

Novol představuje ochranný nástřik Cobra Superior

Již před časem společnost Novol ve svém sortimentu představila ochranný nástřik Cobra. Nyní k tomuto produktu přibyla jeho vylepšená verze – Cobra Superior.

Interaction představuje ochrannou samolepicí textílii 3M Self-Stick Liquid Protection Fabric

Společnost Interaction představuje jedinečnou ochrannou samolepicí netkanou textílii s membránou nepropouštějící tekutiny od 3M.

Trendy automobilových barev

Dle žebříčku popularity barev „Global Automotive Popilarity Report 2019“, vyhlašované koncernem Axalta, se na vrcholu oblíbenosti barev v Evropě umístila šedá. Jak ale odhadnout budoucí trendy a jak tyto implementovat do barev používaných na automobilech?

Interaction: Pobočka v Ostravě na nové adrese

Společnost Interaction představuje pobočku v Ostravě, která je nyní na nové adrese.

Bučan informuje prostřednictvím SATA exportních novinek o změnách

Výrobek #182592 – SATAjet 100 B F RP tryska 1,1 UV je nyní k dispozici s aluminiovým kelímkem 0,75 l QCC (původně k dispozici s plastovým QCC kelímkem).

Servind nabízí neutrální čistič kol Flowey R10

Wheel Cleaner Neutral je čisticí prostředek určený k ručnímu mytí ráfků kol. Specifické složení z něj činí kompromis mezi účinností a šetrností k materiálům a uživatelům. Obnovuje původní vzhled ráfků. Naleznete jej v sortimentu firmy Servind.