Lakýrnictví

Informace a novinky z trhu lakýrnictví

Permafleet novinky v nabídce Interaction

Společnost Interaction představuje produktové novinky z řady Permafleet od Spies Hecker, jehož jsme výhradním dodavatelem na český trh.

Wieländer+Schill WDT – 250: Zařízení na čistění odtokových kanálků střešních oken

Společnost Interaction Vám představuje novinku WDT – 250 od dodavatele Wieländer+Schill, který se specializuje především na vybavení pro karosáře.

Nové bezbarvé laky R-M

R-M představuje zcela novou generaci bezbarvých laků, se kterou zákazníci získávají náskok před konkurencí. Uvedeny byly celkem tři inovativní řady – Element, Advance a Pioneer. Nové produkty a služby vyhoví každému obchodnímu modelu.

Interaction: Novinka od 3M – PPS Type V

Společnost Interaction jakožto automotive distributor značky 3M představuje novinku PPS Type V. 

Interaction: Limitovaná edice kalendáře SPIES HECKER 2022 právě vychází

V letošním roce Vám přináší firma Interaction jedinečný kalendář od společnosti Axalta, která má pod sebou mimo jiné lakovací materiály značky SPIES HECKER.

Společnost 3M slaví 30 let působení na českém trhu a ocenila nejvýznamnější obchodní partnery

3M slaví 30. výročí svého působení na polském, českém a maďarském trhu. Při této příležitosti se koncem října setkali se svými klíčovými obchodními partnery a zástupci společností, bez kterých by dnes 3M v této části Evropy neměla tak významné postavení. Za posledních 30 let dosáhly tyto země velkého hospodářského a technologického pokroku.

Servind představuje novou bodovou svářečku TRAFO Genius od GYS

Společnost GYS uvedla na trh novou bodovou svářečku TRAFO Genius. Jedná se již o druhou sérii produktové řady Genius. 

Kalendář firmy Toplac pro rok 2022

Firma Toplac se svým kalendářem pro rok 2022 jde cestou autorských fotek, a to ve spolupráci s fotografem Luďkem Šiplou a jeho synem Štěpánem.

Kalendář Servind 2022: Když přijíždí blahopřát hvězdy filmového plátna

V nadcházejícím roce 2022 oslaví Servind, dodavatel kompletního sortimentu do autolakoven, průmyslových lakoven, ale i do karosáren a olejů Castrol do autorizovaných servisů, třicetileté výročí svého působení. Ke svému jubileu připravil pro své zákazníky a přátele originální dárek, nástěnný kalendář s automobilovými skvosty, který nafotil přímo v areálu sídla firmy v Tuchoměřicích a následně postprodukčně upravil Tomáš Malý, fotograf […]

BASF představuje kolekci barev Superposition

Designéři divize BASF Coatings představují kolekci automobilových barev pro letošní rok. Její název SUPERPOSITION odráží nespočetné množství variací a odstínů, které automobilu propůjčují velmi odlišný vzhled.