Menu

Lakýrnictví

Firma Servind představuje brusku nové generace – Mirka Deros II

Mirka DEROS II je elektrická excentrická bruska nové generace, která se vyznačuje o 20 % vyšší výkonností a delší životností. Právě díky svému vylepšenému výkonu a dalším vlastnostem se řadí mezi NEXTGEN nářadí od společnosti Mirka.

Ochranný nástřik COBRA dostupný nově také ve spreji

Ochranný nástřik COBRA od firmy NOVOL je k dispozici v novém balení ve formě spreje.

Citroen a BASF R-M spolupracovali na novém plně elektrickém konceptu „oli“

Automobilka Citroën se rozhodla spolupracovat s firmou BASF na novém koncepčním voze s názvem oli. Ten je nejen lakován materiály R-M AGILIS, navíc kompletně využívá materiálů a odborných znalostí BASF.

R-M ještě rychlejší díky plně automatickému míchacímu zařízení Alfa CR4/CR6

BASF, největší chemická společnost na světě, představila pro svou prémiovou značku autolakýrnických materiálů R-M revoluční plně automatické míchací zařízení Alfa CR4/CR6, Powered by Refinity.

AGILIS, nový bázový systém od R-M

Značka R-M představuje AGILIS, svou nejnovější řadu vodou ředitelných barev. Má nejnižší obsah těkavých organických látek (VOC) a nejvyšší eko-efektivitu, jaká na trhu autolaků existuje.

AUTOLAKÝRNÍK – Příručka pro specialisty povrchových úprav vozidel

„AUTOLAKÝRNÍK – příručka výuky a pro specialisty povrchových úprav vozidel“ je nejrozsáhlejším dílem tohoto druhu od roku 1959. Kniha prezentuje v obecné rovině problematiku povrchových úprav vozidel ve všech souvislostech – historických, technologických, ekonomických a legislativních. Je doplněna názornými obrázky a rejstříkem.

Globální barvou roku 2024 od společnosti Axalta (Spies Hecker) se stala Starry Night

Axalta (Spies Hecker) jejíž výhradním distributorem pro Českou republiku je společnost Interaction, nepřetržitě monitoruje trendy automobilového trhu, aby předpověděla, jak se mění vkus barev a které odstíny nejvíce osloví zákazníky na automobilovém trhu.

Spolupráce R-M a INEOS Automotive

R-M, prémiová značka autolakýrnických materiálů společnosti BASF, bude v příštích třech letech spolupracovat s výrobcem vozidel INEOS Automotive na vybudování globálního programu oprav karoserií a laků se zaměřením na nejvyšší úroveň průmyslových standardů a udržitelná opravárenská řešení. Značka R-M poskytne odborné znalosti a inovace v lakovacích technologiích pro vývoj požadavků na opravárenskou síť pro vozy INEOS Grenadier a […]

Nový multifunkční epoxidový základ od firmy NOVOL

NOVOL for Classic Cars, řada lakovacích materiálů určená pro historická vozidla, byla rozšířena o nový multifunkční epoxidový základ HYBRID EPOXY PRIMER a tři k němu určená tužidla HYBRID ANTI-CORROSION HARDENER, HYBRID FILLER HARDENER a HYBRID ISOLATOR HARDENER.

Interaction: Limitovaná edice kalendáře Carsystem pro rok 2024

Společnost Interaction představuje limitovanou edici kalendáře značky CARSYSTEM, jejíž je výhradním distributorem pro Českou republiku.

Informace a novinky z trhu lakýrnictví