Novinky

Novinky z trhu aftermarketu

Bosch, Shell a Volkswagen vyvíjí obnovitelný benzín s o 20 % nižšími emisemi CO2

Nabídka obnovitelných paliv se sníženým obsahem CO2 roste. Po R33 Blue Diesel nyní společnosti Bosch, Shell a Volkswagen přichází také s benzínem se sníženým obsahem CO2. Palivo, které se nazývá Blue Gasoline, je složeno až z 33 % z obnovitelných složek a zajišťuje tak snížení emisí CO2 nejméně o 20 % na kilometr jízdy od zdroje na […]

AD Partner: Časopis Eure!TechFlash č. 14

Firma AD Partner nabízí servisům možnost rozšířit své odborné znalosti, a to prostřednictvím technických magazínů Eure!TechFLASH. Číslo 14 je zaměřené na diagnostiku.

Kde koupit náhradní díly rychle a kde levně?

Proti autonehodám není nikdo imunní. I sebelepší řidiči se pravidelně dostávají do nepříjemných situací, které nedokážou nijak ovlivnit, a havárie je na světě. S rozbitým autem vás bude pravděpodobně čekat nákup náhradních dílů. Kde je ale sehnat rychle a levně?

Květnové novinky v nabídce Valeo Service

V květnu se nabídka firmy Valeo rozšířila o 219 nových položek. Za zmínku stojí stále rostoucí řada lambda sond a také nové díly z oblasti přenosu pohonu a systému čištění skel. Novinky jsou určeny jak pro osobní, tak pro nákladní vozidla.

K MOTORSHOP: Vodní čerpadla v nových sadách

Vodní pumpy 04L121011L jsou u K MOTORSHOP skladem jak od OE, tak od značek Pierburg (7.10942.00.0) a ET ENGINETEAM (PW0011). Nově jsou čerpadla také součástí různě vybavených sad – RM0016VR1 a RM0016GEVR1.

Novinky značky Borsehung v nabídce firmy AUTO-MOTO RS

Firma AUTO-MOTO RS uvádí na trh pístní kroužky, písty a sady pístů v OE kvalitě značky Borsehung se 4 letou zárukou.

Palubní kamery v nabídce OSRAM

V silničním provozu platí, že pokud se nic nestane, nic se neděje. Jakmile se ale přihodí nenadálá situace, může být zle. Pro případ, že se všechno seběhne moc rychle a dojde nakonec třeba i k nehodě, hodí se malí pomocníci, kteří veškerý provoz před anebo za vaším vozem zaznamenávají. Jmenují se palubní kamery.

APM Automotive & Stahlgruber: Rozšíření nabídky moto akumulátorů EXIDE

APM Automotive & Stahlgruber rozšiřují nabídku motocyklových baterií značky EXIDE o pět nových typů řady Bike AGM Ready, která kromě mimo vysokého výkonu nabízí také zvýšenou odolnost vůči hlubokému vybití. Baterie jsou navíc hermeticky uzavřené a dodávané již naplněné a nabité, což přináší úsporu času i nákladů, a navíc i možnost instalace v různých polohách.