Menu

Novinky

První AKF čerpadlo dostupné na aftermarketu

MS Motorservice nabízí jako první na aftermarketu elektrické čerpadlo k proplachování filtrů s aktivním uhlím (AKF). AKF čerpadlo 7.11390.00.0 bylo vyvinuto německou firmou Pierburg a v roce 2018 bylo uvedeno na trh jako světová novinka.

Nový kalendář febi pro rok 2023 ukazuje nejkrásnější místa v Kolumbii

V roce 2023 bude poprvé od začátku pandemie opět vydán kalendář firmy febi. Fotografie pro nejnovější vydání byly pořízeny v Kolumbii na začátku léta 2022.

Continental představuje nové sady klínových řemenů pro mild-hybridní vozidla

Zařízení poháněná klínovým řemenem a kombinující funkci startéru a generátoru (RSG), jako je 48V systém Eco-Drive společnosti Continental, šetří u mnoha moderních motorů s hybridním pohonem až 15 % paliva a odpovídajícím způsobem i emise CO2. Aby tyto výhody zůstaly zachovány i po výměně řemene, jsou zapotřebí speciální řemeny, které jsou schopné zvládnout speciální nároky kladené hybridními […]

LKQ CZ připravuje Road Show garážového vybavení

Skupina LKQ připravuje Road Show Garážového vybavení. Ta se bude konat na několika místech vždy od 14 do 19 hodin.

Společnost LKQ Corporation oznámila nové vedení LKQ Europe

Varun Laroyia byl jmenován generálním a výkonným ředitelem společnosti LKQ Europe; Rick Galloway byl jmenován senior viceprezidentem a finančním ředitelem společnosti LKQ.

Proběhl veletrh AUTOMECHANIKA 2022

Ve dnech od 13. do 17. 9. 2022 se opět otevřely brány Frankfurt Messe, aby přivítaly návštěvníky proslulého veletrhu Automechanika 2022, který každý velice dobře zná. Co vše bylo k vidění? Byli jsme tam, takže vám to můžeme ukázat!

Brzdové destičky Textar pro různé vozy

Firma Textar rozšířila nabídku brzdových destiček pro vozy Citroën DS3, Tesla Model 3, Citroën C4 a Tesla Model Y.

SERVIND: Nová ediční stříkací pistole SATAjet X 5500 Future

Zelená SATAjet X 5500 FUTURE není jen vzpomínkou na přírodu, ale symbolizuje harmonii a naději a především udržitelnou budoucnost.

Novinky z trhu aftermarketu