Novinky DOTZ pro zimu 2017

9. října 2017, 15:28

ALCAR před zimní sezónou obohatil svou nabídku o dva nové designy litých kol od značky DOTZ. Ze své pestré nabídky aktuálně 68 designů ALCAR pro letošní zimní ježdění vybral 8 designů, které doporučuje v rámci akce „Elegance i v zimě“.

Novinka DOTZ CP5 nabízí klasický pětipaprskový design v novém zpracování. Zahloubený střed a paprsky vytažené až na okraj ráfku dodávají kolu s matně grafitovým lakem energický vzhled a opticky ho zvětšují. Tato novinka se nabízí v průměrech od 16 do 20 palců a je vhodná např. pro tyto vozy: BMW řady 3, Audi A4, Škoda Superb a další.

Design DOTZ SP5 black edition je zcela věrný filosofii značky DOTZ, která říká, že špičková kola, by neměla nechat nikoho chladným. Tato speciální barevná série s matně černým lakem je určená pro ty, kteří chtějí zanechat nekompromisní dojem. V rozměrech od 18 do 20 palců zkrášlí namátkou Volvo S60, Škodu Kodiaq, VW Tiguan a desítky dalších modelů.

Motoristé však mohou na zimu sáhnout po kterémkoliv litém kolu z nabídky značek AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO a DOTZ SURVIVAL. Každé z nich je totiž opatřeno odolným lakem SR3, který vylepšuje přirozenou obranu kola vůči posypové soli, nepřízni počasí a dalším škodlivým vlivům. Číslo 3 v názvu „SR3“ odkazuje na tři vrstvy odolného laku, kterému ani zima neublíží.

Oba nové designy a kompletní nabídku kol si mohou motoristé zobrazit v 3D konfigurátoru na www.alcar.cz. Samozřejmostí všech kol od Alcar Bohemia je homologace pro provoz na veřejných komunikacích ČR.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!