Pneumatika Nexen Winguard Sport 2 získala další ocenění

15. října 2018, 14:59

Unikátní a nadčasový design. Společnost Nexen Tire zaznamenala další z řady úspěchů s designem pneumatiky Winguard Sport 2. Plášť získal ocenění na Good Design Award 2018. Letos je to pro tuto pneumatiku již druhé uznání kvality po úspěchu v soutěži iF Design Award.

Pneumatika Nexen Winguard Sport 2 získala další ocenění

Soutěž Good Design Award, založená v roce 1957 v Japonsku, je považována za jedno z nejvýznamnějších světových ocenění v oblasti designu, na stejné úrovni s cenami Red Dot Design Award, iF Product Design Award a IDEA Design Award. Vítězové této designové soutěže používají logo s písmenem „G“, které představuje výjimečnou kvalitu designu, použitelnost a jedinečnost výrobků.

Oceněný Winguard Sport 2 je prémiovou radiální pneumatikou nejvyšší kvality, určenou pro zimní období. Plášť poskytuje optimální jízdní vlastnosti na sněhu, k čemuž odkazuje i ztvárnění běhounu. Ve vzorku se totiž odráží motiv soba a lyží. Pro svou vynikající přilnavost a stabilní výkony na sněhu díky byla v soutěži ohodnocena jako výborná zimní pneumatika.

„Tato cena je dokladem úsilí, jež Nexen Tire vynakládá na to, aby se přeměnil ve společnost, která dokáže díky posílení globální konkurenceschopnosti a zvyšování kvality nabízet produkty příští generace,“ uvedl Kyungwoo Cheon, viceprezident centra pro výzkum a vývoj společnosti Nexen Tire. „I nadále budeme objevovat cesty, jak modernizovat náš jedinečný design a technologie, abychom udrželi krok s rychle rostoucím trhem a rozšířili dodávky našich produktů na výrobce prémiových značek aut.“

Zimní plášť Winguard Sport 2 uvedl Nexen Tire na trh v zimě loňského roku a ihned se dostal do povědomí odborné veřejnosti díky úspěchu v testu prestižního německého magazínu Auto Bild. Pro svou dlouhou životnost a výborné jízdní vlastnosti získal plášť rovněž ocenění Eco–meister. Pneumatika tak zhmotňuje funkčnost, výkon, šetrnost k životnímu prostředí I smysl pro estetiku.

Společnost Nexen Tire dodává v současné době pneumatiky jako součást originálního vybavení řadě předních světových automobilek včetně značek Porsche, FCA, Volkswagen, GM a Hyundai Kia Motors.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!