Pirelli Scorpion Winter: Oblíbená a vítězná pneumatika

21. prosince 2018, 9:38

Pneumatika Scorpion Winter od výrobce Pirelli vyhrála poslední srovnávací test prováděný německým off-road magazínem Auto Bild Allrad, kde byla uznána jako “nejlepší hráč” v kategoriích ovladatelnosti za mokra, brzdění na suchu a valivého odporu.

Pirelli Scorpion Winter: Vítěz testů a oblíbenec automobilek

Tato pneumatika uspěla nejen v těchto kategoriích, ale byla také vysoce hodnocena v kategoriích ovladatelnosti na sněhu a řízení za mokra. Další německý časopis Auto Zeitung dále zdůraznil její schopnosti ve sněhových podmínkách i na suchých silnicích. Pirelli Scorpion Winter potvrdila mezi německými časopisy, kteří ji hodnotili v rozměru 235/60 R18 na Audi Q5 a Volvu XC60, jasnou výhru.

Už 6 zimních sezón od uvedení je Scorpion Winter stale na předních místech ve své kategorii. Pneumatika byla navržena tak, aby poskytovala moderním SUV a crossoverům maximální výkon a bezpečnost s důrazem na brzdění ve svahu na plochách s nízkou přilnavostí a s důrazem na zatáčení. To umožňuje kontrolu nad výkonem vozidla.

Tyto typy vozidel často vytváří dostatek síly a točivého momentu, a proto vyžadují nejvyšší množství trakce a přilnavosti. Scorpion Winter je k dispozici také se všemi hlavními specialitami společnosti Pirelli: systémem PNCS, který snižuje hluk ve vozidle, Run Flat – což umožňuje řidičům pokračovat k nejbližšímu prodejci pneumatik i po průrazu a Seal Inside, jež je technologií, která sama zaceluje průraz pneumatiky.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!