Bridgestone Firestone představuje druhou generaci celoroční cestovní pneumatiky Multiseason

17. června 2019, 15:54

Značka pneumatik Firestone pokračuje v upevňování svého postavení na evropském trhu představením nové celoroční cestovní pneumatiky. Druhá generace pneumatiky Multiseason posiluje portfolio značky Firestone, která nabízí pneumatiky pro všechny druhy osobních automobilů a typy řidičů.

Bridgestone Firestone MultiseasonPůvodní pneumatika Firestone Multiseason byla oceňována jako vynikající celoroční cestovní pneumatika. Firestone však posunul druhou generaci pneumatiky Multiseason na ještě vyšší úroveň. Optimalizovaným dezénem a styčnou plochou je zajištěno maximální odvádění vody na mokré vozovce.  Konstrukce pneumatiky s vyváženou tuhostí zároveň zajišťuje výborné provozní vlastnosti při jízdě na suchu. Toho bylo dosaženo rozsáhlými počítačovými simulacemi, které byly následně ověřeny praktickými testy. Výsledkem tohoto úsilí je výrazné zvýšení brzdných výkonů na mokru i suchu.

Nová generace pneumatiky Multiseason prokázala v testech TÜV SÜD, jedné z nejuznávanějších nezávislých organizací v Evropě pro testování automobilů a jejich komponentů, o 9 % kratší brzdné dráhy na suchu a 14% zlepšení na mokrém povrchu.  Pneumatika obdržela hodnocení B na informačním štítku EU v disciplíně adheze na mokru. Pneumatika je určena také k provozu v zimních podmínkách včetně sněhu, což potvrzuje symbol horského štítu a sněhové vločky, který dokládá soulad s veškerou legislativou pro zimní provoz v Evropě.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!