Společnost Hankook Tire rozšiřuje spolupráci s německými automobilovými závody DTM až do roku 2023

4. července 2019, 10:37

Hankook Tire nadále upevňuje svou pozici v marketingu celosvětového motoristického sportu a v příštích 4 letech zůstává exkluzivním dodavatelem závodů DTM. Výrobce pneumatik a firma ITR, která je promotérem závodů DTM, se dohodly na předčasném prodloužení smlouvy o spolupráci, která nyní poběží až do roku 2023.

Společnost Hankook Tire rozšiřuje spolupráci se závody DTM

Výrobce prémiových pneumatik Hankook prodloužil svoje angažmá v DTM na další 4 roky, i když současná smlouva zatím ještě nevypršela. Společnost je součástí bezesporu nejoblíbenějších mezinárodních závodů cestovních vozů jako oficiální partner a exkluzivní dodavatel pneumatik již od roku 2011. Podle nové smlouvy se Hankook stane nejdéle spolupracujícím dodavatelem pneumatik v historii mezinárodních závodů sportovních automobilů.

Současná sezóna DTM představuje závodní vozy od tří prémiových světových automobilových výrobců. K Audi a BMW se letos přidal výrobce luxusních sportovních automobilů Aston Martin. Sezóna 2019 též přinesla, v souladu s mezinárodními předpisy Třídy 1, zavedení nových technických předpisů, jejichž výsledkem jsou mnohem výkonnější vozy DTM. Jsou tak atraktivnější a schopny zajet rychlejší časy. Jak pro řidiče, tak pro jejich týmy je výběr pneumatik ještě důležitější. Závodní pneumatiky Hankook Ventus tak budou nedílnou součástí ikonických okruhů DTM i v budoucnu, tak jako tomu bylo s úspěchem již v minulosti.

Hankook podporuje prvotřídní motoristické akce již řadu let. Se svou top řadou Ventus Race, se etabloval mezi přední dodavatele národních i mezinárodních motoristických závodů a rallye. Prémiový výrobce pneumatik oslňuje každou sezónu svým prvotřídním výkonem, vysokým stupněm důslednosti a maximální bezpečností, a to v tak renomovaných závodech jako je DTM, série vytrvalostních závodů 24H powered by Hankook, závody W Series, Evropský pohár Formule Renault, 24H Nürburgring, F3 Americas a CJ Super Race.

Totéž platí pro juniorské formáty – FIA F4 ve Španělsku, SMP Formule 4 a Britský šampionát F4 s certifikací FIA – ve kterých je Ventus Race již důležitou stálicí pro mladé řidiče, na cestě za jejich kariérou v motoristickém sportu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!