Pneumatiky Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 zvítězily v testech německého Auto Bild a britského Tyre Reviews

2. října 2020, 9:25

Nové pneumatiky Vector 4Seasons Gen-3 tento týden vyhrály test prestižního německého motoristického časopisu Auto Bild (číslo 39-2020) a britského serveru Tyre Reviews, který slouží jako přední světový zdroj nezávislých informací ze světa pneumatik.

Ocenění Auto Bild

Segment celoročních pneumatik rychle roste, během posledních pěti let zaznamenal v celé Evropě nárůst o 21 procent. Jde současně o segment, na nějž řidiči kladou vysoké nároky a očekávají od něj dobře vyladěné pneumatiky, které jim budou dobře sloužit za jakýchkoli silničních a povětrnostních podmínek.

Redakce časopisu Auto Bild označila Vector 4Seasons Gen-3 za vítěze svého aktuálního testu celoročních pneumatik a zejména přitom poukázala na „jejich přesvědčivé užitné vlastnosti za všech povětrnostních podmínek. Dynamická ovladatelnost na sněhu, za mokra i za sucha. Velmi dobrá výkonnost v zimě, vysoký kilometrový proběh“. Auto Bild pneumatikám udělil rovněž prestižní titul „EcoMaster“ jako uznání za nejlepší dosažené hodnoty při hodnocení kilometrového proběhu, valivého odporu a poměru kilometrového výkonu a ceny.

ocenění Tyre Reviews

Jon Benson, majitel a testovací řidič Tyre Reviews vyhlásil pneumatiky Vector 4Seasons Gen-3 za vítěze testu 2020 17” All Season Tyre Test s komentářem, že „nové Goodyear Vector 4Season Gen-3 získávají vítězství při svém prvním testu, což dokládá jejich nejvyváženější schopnosti ze všech zúčastněných celoročních pneumatik.

„Je skvělé, že jsme svědky vítězství pneumatik Vector 4Seasons Gen-3 tak krátce
po jejich uvedení na trh. Obzvlášť nás přitom těší uznání ze strany tak prestižních periodik, jako jsou Auto Bild a Tyre Reviews,“ řekl Mike Rytokoski, marketingový ředitel společnosti Goodyear Europe.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!