Test Auto Bild allrad vyhodnotil nové pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance SUV jako „vzorné“

8. listopadu 2021, 13:44

Společnost Goodyear získala v testu zimních pneumatik německého časopisu Auto Bild allrad nejlepší hodnocení a z testu deseti značek si její pneumatiky odnesly hodnocení „vzorné“.

Test byl zveřejněn ve vydání Auto Bild allrad ze 7. října (číslo 11/2021). Jednotlivé značky se v něm hodnotily podle 14 různých kritérií od trakce přes přilnavost v zatáčkách až po brzdnou dráhu na sněhu, mokru a suchu. Testy probíhaly s pneumatikami rozměru 235/55 R18 na voze Volkswagen Tiguan.

Pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ SUV dosáhly nejlepších výsledků při hodnocení jízdních vlastností na mokru. Užitné vlastnosti na mokru spolu s vynikajícími užitnými vlastnostmi na sněhem pokrytých komunikacích dokládají všestrannost nejnovějších pneumatik značky Goodyear.

Auto Bild allrad ocenil užitné vlastnosti pneumatik UltraGrip Performance+ SUV. „Jde o nové zimní pneumatiky s nejlepšími jízdními vlastnostmi na zasněžených a mokrých svažitých cestách, s přesným chováním v zatáčkách, dynamickou ovladatelností v podmínkách mokrých cest a krátkou brzdnou dráhou na mokrém povrchu.“

Nově na trh uváděné pneumatiky UltraGrip Performance+ SUV dosahují o 13 % delšího kilometrového proběhu a vykazují lepší užitné vlastnosti za všech zimních podmínek. Technologie Mileage Plus dodává jejich běhounu vysokou pružnost, která zvyšuje odolnost pneumatik vůči opotřebení. Díky tomu mají pneumatiky delší životnost a kilometrový proběh.

Technologie Goodyear Winter Grip přináší nové složení pryžové směsi s vyšší pružností při nízkých teplotách a tedy i lepší přilnavostí v zimních podmínkách. V kombinaci s technologií Traction Protect Technology pomáhá také díky obsahu moderních pryskyřic zkracovat brzdnou dráhu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!