Pneumatiky Hankook Kinergy 4S2 vyhrály letošní test celoročních pneumatik časopisu Auto Express

22. listopadu 2021, 18:24

Nejnovější celoroční pneumatika Hankook Kinergy 4S2 se stala vítězem testu celoročních pneumatik pro rok 2021 nejprodávanějšího britského automobilového časopisu Auto Express.

Jedná se již o druhé vítězství pneumatik Hankook v roce 2021 v testech pneumatik časopisu Auto Express – UHP pneumatika Ventus S1 evo 3 zvítězila v testu letních pneumatik tohoto magazínu. Celoroční pneumatika Hankook se umístila na prvním místě tabulky s výsledkem 100 % v testech ochrany proti akvaplaningu.

ocenění Hankook Kinergy 4S2

Pneumatika Kinergy 4S2 výrobce prémiových pneumatik Hankook získala své první vítězství v testu celoročních pneumatik za rok 2021, který provedl magazín Auto Express. Testy pneumatik časopisu Auto Express jsou již od roku 1998 ceněny spotřebiteli, kteří hledají nezávislé poradenství o pneumatikách a posuzují měřítko výkonnosti, bezpečnosti a úspory paliva. V testech, které byly zveřejněny ve speciálním vydání 10. listopadu 2021, soutěžila pneumatika Hankook Kinergy 4S2 s dalšími osmi celoročními pneumatikami jiných značek v oblíbeném rozměru 205/55 R16. Každá pneumatika byla hodnocena na testovacích tratích ve Finsku a v Německu v řadě klíčových parametrů, jako je přilnavost na mokrém i na suchém povrchu, na sněhu, hlučnost, valivý odpor a cena.

Blackcircles.com, který test pneumatik sponzoroval, dospěl k závěru, že „Zákazníci, kteří si tuto pneumatiku pořídili, udělovali pozitivní recenze s hodnocením 4,5/5. Zpětná vazba často zdůrazňuje výkon pneumatiky na sněhu, její pohodlí a dobrou úsporu paliva.“

Při oznamování vítězství Auto Express prohlásil: „Pneumatika Hankook se stala celkovým vítězem a nejlepší hodnocení měla v akvaplaningu, ale podala celkově dobrý výkon, jen s malými kompromisy…. Vynikala v ochraně proti akvaplaningu a poskytovala řidiči sebevědomí na jízdní dráze s dobrým vedením vozidla v zatáčkách, kde ostatní pneumatiky nedokázali udržet stopu…. Zasloužené vítězství“ (Auto Express 09/11/21).

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!