Hankook: Oficiální otevření nového testovacího centra v Idiadě

17. února 2022, 10:42

Výrobce pneumatik Hankook již řadu let nepřetržitě investuje do výzkumu a vývoje a rozšiřuje své testovací kapacity. Kromě testovacího centra zimních pneumatik Technotrac ve finském Ivalu a otevření testovací dílny Hankook Nürburgring Workshop na konci roku 2021 nyní proběhla také oficiální inaugurace nově postaveného testovacího centra Hankook ve španělské Idiadě v areálu společnosti Applus+.

V novém testovacím centru se nyní pod jednou střechou nacházejí všechny druhy činností, které dříve musely být v areálu umístěny odděleně kvůli neustále rostoucím požadavkům na testování a vývoj v posledních letech.
­
Poté, co bylo loni v létě uvedeno do provozu nové testovací centrum výrobce prémiových pneumatik Hankook, proběhlo nedávno oficiální předání klíčů za přítomnosti Klause Krause, vedoucího Evropského výzkumného a vývojového centra. S provozovatelem areálu, společností Applus+, pojí výrobce prémiových pneumatik Hankook již 16 let úspěšné spolupráce.

Nová testovací dílna společnosti se nachází v jejím areálu, který je vzdálen asi 60 kilometrů od Barcelony. Je vybavena nejmodernější, automatizovanou a zcela bezpapírovou testovací logistikou, od záznamu výsledků až po skladování a transport. Zhruba 20členný tým, který zde pracuje a patří pod Evropské výzkumné a vývojové centrum společnosti Hankook v Hannoveru (ETC), má k dispozici také moderní kanceláře, salonky a společenské místnosti.

„Jsme rádi, že po zprovoznění nového testovacího centra loni v létě mohlo nyní proběhnout oficiální předání klíčů, byť kvůli pandemii v omezeném rozsahu. Nejmodernější vybavení nové dílny nám umožňuje nejen zajistit optimální podmínky a služby, ale také efektivněji provádět testy pneumatik, které jsou nezbytnou součástí naší vývojové práce,“ říká Klaus Krause, vedoucí Evropského výzkumného a vývojového centra v Hannoveru.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!