Continental získal ocenění Výrobce pneumatik roku 2022 a dvě ceny za design Red Dot a iF DESIGN

22. června 2022, 11:17

Mezinárodní obchodní magazín Tire Technology International (TTI) udělil společnosti Continental ocenění Výrobce pneumatik roku 2022 za přetrvávající snahu o inovativní návrhy, zlepšování technologií a trvalou udržitelnost. Kromě toho nová pneumatika SportContact™ 7 vyhrála dvě z nejprestižnějších mezinárodních designových ocenění Red Dot Award a iF DESIGN AWARD.

Tire Technology International ocenění pro Continental

Ocenění TTI za inovaci a excelentnost jsou považována za nejdůležitější ve svém odvětví, udělují se za novinky v celosvětovém vývoji a pokroku v technologii pneumatik. Mezinárodní porota, složená z více než dvaceti novinářů a předních odborníků z odvětví, se v tomto roce zaměřila na technologické inovace, na další zlepšování bezpečnosti a trvalé udržitelnosti produktů. Ročník 2022 je pro společnost Continental rokem hattricku. Podařilo se mu posbírat už třetí vítězství v ocenění Výrobce pneumatik roku z dosavadních osmi ročníků této ceny.

Renomované ocenění Red Dot Award za produktový design

Sportovní pneumatika Continental SportContact™ 7 přesvědčila světové odborníky na design a v konkurenci téměř 11.000 přihlášených produktů z šedesáti zemí získala mezinárodní designové ocenění Red Dot Award v kategorii Produktový design.

Ocenění pro Continental

Během tohoto ročníku soutěže jsem byl obzvlášť ohromený nepřehlédnutelným důrazem na kreativitu oceněných produktů. Fakt, že stále vznikají designy, které překvapí svou formou a funkčností, považujeme za působivé a chvályhodné,“ zhodnotil cenu Dr. Peter Zec, zakladatel a CEO Red Dot.

Ocenění iF DESIGN AWARD v kategorii Automobily/Vozidla

SportContact™ 7, novinka na trhu, získala tento rok i ocenění iF DESIGN AWARD v disciplíně Produkt v kategorii Automobily/Vozidla. Ocenění iF DESIGN AWARD každoročně uděluje nejstarší nezávislá designová organizace na světě – iF International Forum Design GmbH. Pneumatika SportContact™ 7 přesvědčila 132 členů nezávislé mezinárodní odborné poroty hlavně svojí inovativní formou a funkčností. Porotci vybírali výherce z téměř 11.000 přihlášek z 57 zemí.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!