Pneumatiky Goodyear Vector 4seasons Gen-3 přesvědčily v testu Gute Fahrt

26. září 2022, 15:13

Německý časopis Gute Fahrt vyhlásil pneumatiky Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 za z jednoho z vítězů svého nejnovějšího testu celoročních pneumatik. Vyzdvihl přitom, že si vedly nejlépe při hodnocení testovaných kritérií zimního provozu.

Testovací řidiči pneumatiky doporučují na základě jejich vynikajících užitných vlastností na zimních komunikacích silnicích. „Na sněhu se pneumatikám Goodyear Vector nic nevyrovná,“ napsali s tím, že je nejnovější člen rodiny Vector zaujal rovněž všestrannou výkonností na suché a mokré vozovce. Test hodnotil celoroční pneumatiky oblíbeného rozměru 235/55 R18 sedmi různých výrobců na voze Volkswagen Tiguan.

V testu časopisu Gute Fahrt byly pneumatiky Vector 4Seasons Gen-3 hodnoceny jako „nekorunovaná sněhová královna” v testovaných kritériích zimního provozu a oceněny známkou „velmi dobré+“2. Byly také jedinými testovanými pneumatikami, které si z testu odnesly nejlepší hodnocení ve všech testovaných oblastech zimního provozu. Při vyhodnocení kritérií provozu na mokré a suché vozovce byly pneumatiky Goodyear hodnoceny známkou „Dobré+“, zvláštní známku „Velmi dobrý“ pak získaly v kategorii odolnosti vůči aquaplaningu. Testovací řidiči se pochvalně vyjadřovali také na adresu jejich jízdních vlastností na suchém i mokrém povrchu, brzdných vlastností, komfortu při jízdě a hodnoty valivého odporu.

Po vyhodnocení celkových výsledků, zahrnujících jak zimní, tak i letní hodnotící kritéria, se pneumatiky Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 dělily o vítězství. Jako pouze jedny ze dvou pneumatik také získaly v celkovém hodnocení známku „velmi dobré“.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!