Společnost Hankook opět získala nejvyšší hodnocení v soutěži Auto Express Product of the Year Awards 2023

4. července 2023, 13:15

Výrobce prémiových pneumatik Hankook má tři špičkové produkty na stupních vítězů prestižní soutěže Auto Express Product of the Year Awards, a to ve všech třech kategoriích pneumatik: „celoroční pneumatika“, „letní pneumatika“ a „zimní pneumatika“.

Celoroční pneumatika Kinergy 4S 2 byla po ročnících 2022 a 2021 letos potřetí za sebou vyhlášena výrobkem roku. V testech na mokré vozovce excelovala a na dráze pro testování ovladatelnosti se projevila jako jistá a výkonná pneumatika s perfektní trakcí a vysokou jízdní stabilitou. Britský automobilový časopis Auto Express ocenil tento úspěch slovy:

„Společnost Hankook se nyní pevně usadila mezi prémiovými značkami. Toto druhé vítězství celoroční pneumatiky Kinergy 4S 2 v řadě není žádným překvapením.“ (Auto Express 17.05.2023).

Druhé ocenění časopisu Auto Express za výrobek roku s hodnocením „Commended“ získala pneumatika Hankook Ventus S1 evo 3 SUV a navazuje na ocenění časopisu Auto Express s hodnocením „Recommended“ v testu SUV pneumatik 2022. Model Ventus S1 evo 3 SUV, který byl v časopise Auto Express z 20. července 2022 charakterizován jako „nezbytná výbava do mokra“, si vedl stejně dobře na mokré i suché vozovce a bez problémů zvládal i hlubokou vodu na rovných úsecích a v zatáčkách.

A konečně, model Winter i*cept RS3, která byla ohodnocena jako „Recommended“ již při jejím debutu v roce 2022, byla nyní poprvé oceněna jako „Commended“ v soutěži Auto Express Product of the Year Awards 2023. Ve vydání ze dne 17.05.2023 popisuje časopis Auto Express tuto pneumatiku jako „[…] dobře ovladatelnou a s ideální zpětnou vazbou“ a shrnuje: „Je to slibný debut“.

Chang Yool Han, jednatel společnosti Hankook Tire pro Velkou Británii, k tomu uvedl: „Opět nás těší ocenění výrobek roku v soutěži pořádané časopisem Auto Express, které potvrzuje, že pneumatiky Hankook jsou pro naše zákazníky ve Velké Británii skvělou volbou po celý rok. Neustále investujeme do výzkumu a vývoje, abychom dále zlepšovali portfolio našich výrobků a jeho výkonnost“.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!