AUTO SLAVÍČEK: OPERÁTOR – PRODEJCE

13. května 2018, 19:38 Job offer may be outdated

Společnost Auto Slavíček s.r.o. hledá vhodné kandidáty na pracovní pozici:

OPERÁTOR – PRODEJCE
Hlinsko, Přelouč, Chrudim nebo Polička

Pracovní náplň: Vaším úkolem bude regionální, kompletní prodej, rozvoz autodílů a starost o svěřené zákazníky – zákaznické objednávky, aktivní prodej, skladové objednávky, neustálá komunikace s obch.zástupcem a vedoucím pobočky.

Požadujeme:
– Minimální vzdělání: střední odborné (vyučen) nebo středoškolské vzdělání
– Nutná znalost práce na PC
– Komunikativnost, zodpovědnost, schopnost samostatné práce
– Odolnost vůči stresu, schopnost rychlého rozhodování, pečlivost a svědomitost
– Týmového hráče – nutná spolupráce v týmu
– Řidičský průkaz min. sk. B a trestní bezúhonnost

Nabízíme:
– Perspektivní zaměstnání na HPP v prosperující a stabilní české společnosti
– Prostor pro seberealizaci, profesní a osobní rozvoj
– Zajímavé finanční ohodnocení
– Firemní benefity
– Životopisy zasílejte na adresu mkopecky@auto-slavicek.cz a do předmětu mailu prosím napište „PRODEJCE-ROZVOZCE“.