Ferdus byl na autosalónu Autoshow Nitra

10. října 2019, 13:18

Přední český výrobce a prodejce vybavení pro autoservis a pneuservis FERDUS, s.r.o. se po roce opět vrátil na slovenský automotive veletrh číslo jedna – Autosalón Autoshow Nitra. Ve dnech 3. až 6. 10. 2019 na největším stánku v hale M5 představil téměř dvě desítky strojů a další stovky větších či menších exponátů.

Ferdus byl na autosalónu Autoshow Nitra

Co ‚táhlo‘ nejvíce? Podle očekávání stále populárnější superautomatické zouvačky. Velký progres zaznamenaly nůžkové a dvousloupové zvedáky, jejichž sekce ve srovnání s loňským rokem výrazně posílila. Ostatně většina exponátů z obou zmíněných skupin našla ještě během průběhu veletrhu nové majitele.

Neprodávaly se ale jen největší stroje. Zájem byl rovněž o novinky z oblasti dílenského nábytku a nářadí. Kupovalo se především značkové vybavení SNIT – pojízdné zvedáky a zcela nové lisy vyšší střední třídy. Nedalo se přehlédnout, že znovu narostla skupina zákazníků, kteří před extrémně nízkou cenou raději upřednostňují precizní výrobní kvalitu, větší robustnost i stylovější design.

Čilému obchodování pomáhal nově zavedený prodejní pult, ze kterého bylo možno okamžitě tisknout objednávky, navíc s veletržními bonusy. Na druhé straně se ale na stánku Ferdus dalo také pobavit, zasoutěžit a vyhrát – drobné propagační předměty, tašky, nebo třeba velkoformátové plakáty.

Zkrátka a dobře, dařilo se na všech frontách. A Ferdus v tom nebyl sám, za úspěšný lze považovat celý veletrh. Vystavovatelů se sešlo více než 200 a především se opět podařilo překonat absolutní rekord v návštěvnosti. Branami Agrokomplexu letos prošlo 164.192 ‚platících‘.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!