ATH-Heinl v České republice a na Slovensku

25. ledna 2021, 14:13

Firma ATH-Heinl, přední evropský dodavatel servisního vybavení, s radostí informuje, že v roce 2021 posiluje svou přítomnost na českém a slovenském trhu.

Vybavení servisů lze zakoupit u autorizovaných distributorů ATH-Heinl, samotná firma se nevěnuje přímému prodeji koncovým zákazníkům. Obchodní partneři pro zákazníky zajišťují veškerou péči a všechny nezbytné informace, od konzultací během fáze výběru vybavení po technické podrobnosti.

Sídlo společnosti ATH

Sídlo společnosti ATH

Vítejte v Bavorsku! Ústředí firmy se nachází poblíž Norimberku a Mnichova. Do novátorského objektu se přestěhovala v roce 2019. V budově je 9.400 m² pracovních, školících a skladových prostor. Nový koncept kanceláří podporuje agilní práci v digitálním věku. Sklad zboží a náhradních dílů umožňuje vysokou připravenost na dodávky. Společnost vlastní pozemky o velikosti 38.000 m², na které lze snadno rozšířit skladovací kapacity při růstu společnosti.

Servis ATH-Heinl

Při nákupu zařízení ATH-Heinl má každý zákazník prostřednictvím autorizovaného distributora zajištěnou technickou podporu, záruční a pozáruční servis. To se týká jak současných zařízení, tak i mnohem starších modelů, včetně vybavení vyrobeného před 30 lety. Firma v novém sídle vytvořila jeden z největších skladů náhradních dílů v Evropě, na ploše 4.800 m2 tak otevřela moderní a funkční skladovací zázemí, díky čemuž nabízí velice efektivní systém dodávek.

Servis ATH-Heinl

ATH-Akademie

„Akademie-ATH“ nabízí praktický koncept školení. Prodejci a technici jsou na ploše 700 m² pravidelně školeni, aby se zlepšovala jejich znalost výrobků. Z tohoto důvodu, má Akademie ATH zvláštní místnost pro teoretickou výuku a dále předváděcí prostor s plně funkčními stroji ATH. Předváděcí prostory nabízejí navíc potenciálním zákazníkům příležitost prohlédnout si stroje a zvolit si nejlepší produkt pro svou dílnu.

ATH-Akademie

Náš Tým

Tým odborníků na vaše dílenské vybavení. ATH-Heinl je rodinná firma založená před 30 lety Hansem a Evi Heinlovými. Anja, Corinna a Fabian Heinlovi, začali pracovat ve společnosti v roce 2007. S týmem čítajícím v Německu 45 členů, s kulturou odolnosti a důslednosti vlastnicky-řízené společnosti, se společnost ATH-Heinl stala jedním z Evropských lídrů na trhu dílenského vybavení.

Tým ATH-Heinl

Prodej

Mezinárodní – Regionální – Centrální. S profesionálním prodejním týmem firma ATH-Heinl rychle a snadno podporuje své zákazníky. Díky silné koncepci prodeje a inovativním marketingovým strategiím, poskytuje prodejním partnerům a dílnám odborné rady.

Management ATH

Dílenské vybavení patří k DNA firmy – jako rodina Heinlova, stojí celý tým odhodlaně a s vášní za značkou ATH-Heinl. Dvě generace společně tvoří a provozují společnost.
Po více než 30 let se zákazníci mohou spolehnout na inovace a spolehlivost společnosti ATH-Heinl jako rodinné firmy.

Management ATH - rodina Heinlova

Sklad náhradních dílů ATH

Základem vynikajících služeb jsou rychlé a snadné dodávky náhradních dílů. V jednom s největších skladů náhradních dílů v Evropě, ATH nabízí veškeré náhradní díly pro aktuální i starší produkty.

Logistika v ATH

Na ploše 4.800 m², nabízí výkonné skladovací a logistické služby. V nové budově byl vytvořen moderní a efektivní sklad. Díky tomu je možné vysoce efektivní řízení zásob, spolu s rychlou přípravou na dodání. Různé zákaznické sklady jsou navíc centrálně řízeny prodejními partnery.

Marketing v ATH

Řízení výroby v ATHMarketingové oddělení má za úkol učinit značku ATH-Heinl celosvětově známou. Aby se toho dosáhlo, je ATH zastoupeno na mnoha různých sociálních sítích a poskytuje vícejazyčné popisy výrobků. Marketingový tým dále zaštiťuje organizaci veletrhů, různých propagačních akcí a interaktivního katalogu a webových stránek.

Řízení výroby v ATH

Za vývojem produktů ATH-Heinl stojí tým zkušených techniků a inženýrů. Zde jsou přání zákazníků a nové požadavky trhu zapracovány do nového a následného vývoje produktové řady. Žádosti o přidělení patentů zajišťují novátorskou sílu výrobků, vyvinutých společností ATH-Heinl. Inovativní produkty jsou vyráběny nejmodernější výrobní technologií dle nejvyšších technických standardů a norem.

Firma ATH-Heinl zve k autorizovaným distributorům na území České republiky a Slovenska.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!